DŮLEŽITÉ DEADLINY

15.2.

otevření přihlášek Erasmus

5.10.

otevření přihlášek meziuniverzitní dohody

MEZINARODNÍ KREDITOVÁ MOBILITA

To nejlepší z Erasmu a z meziuniverzitních dohod spojené dohromady a zaměřené na několik vybraných zemí. To je Kreditovka. Už víš jaké projekty má tvoje fakulta?!

LETNÍ ŠKOLY

Zkus si studium v zahraničí jen na několik týdnů. Vycestuj třeba během prázdnin kdy ti výjezd nezasáhne do studia. Prostě neodolatelná nabídka pro všechny kdo nemají času na rozdávání, nebo se trochu bojí :) 

FREE MOVERS

Cože? Ty sis v naší bohaté nabídce programů nevybral(a)? Pak buď free moverem a zařiď si výjezd podle svého. Povíme, jak na to.

Button
Button
Evropa
Evropa
Evropa
Evropa
Evropa
Evropa
Evropa
Evropa
Evropa

Meziuniverzitní a mezifakultní dohody ti otevřou cestu do zámoří ale i do některých evropských univerzit. Školné na univerzitách, které patří mezi nejprestižnější na světě ti bude odpuštěno a na další výdaje můžeš získat "kapesné" z univerzitního Fondu mobility. Jak na to? povíme ti všechno, co potřebuješ vědět!

BRÁNA DO CELÉHO SVĚTA

RŮZNÉ ČTVERCE (1).png
#Evropa
#Svět
#FondMobility
Button
Button
Evropa
Evropa
Evropa
Evropa
Evropa
Evropa
Evropa
Evropa
Evropa

Nejoblíbenější program mobilit na UK, se kterým každý rok vyrazí za dobrodružstvím kolem 1 300 tvých spolužáků. Nabízí cestu do 33 programových zemí za studiem nebo na praktickou stáž, podpořenou štědrým stipendiem 480 nebo 600 euro. Rozebíráme ho pro tebe od A až do Z.

#Evropa
#StipendiumZajištěno
#ProgramyEU

NEJJEDNODUŠŠÍ CESTA DO EVROPY!

RŮZNÉ ČTVERCE.png

ERASMUS+

POBYTY A STÁŽE

A

MEZIUNIVERZITNÍ

MEZIFAKULTNÍ

DOHODY

DALŠÍ PROGRAMY

MOBILITY

nabídky (6).png

deadline

Our Rule of Law Academy

další info