top of page

University of Vienna

4.png

Vídeň

C412B184-E4DB-46D1-8ECA-1D16F95568CB.png
University of Vienna

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

13 závěrečných zpráv

50

Průměrné hodnocení univerzity:

3.85

Kateřina

průměrné hodnocení je 4 z 5

Ocenit musím výbornou komunikaci místního "zahraničního oddělení" s přijíždějícím studentem. Chodily podrobné emaily s jednotlivými kroky, které je potřeba kdy udělat, a ani toho univerzita nechtěla po studentovi tolik (co se týče materiálů k odevzdání), jako jiné univerzity.

Univerzita je veliká, má tudíž několik budov, já jsem navštěvovala hlavní budovu, kam jsem chodila na historické přednášky a také pro organizační záležitosti (byla v ní trošku horší orientace, protože je obrovská), hlavně jsem ale navštěvovala budovu centra translatologie, která byla po technické stránce velmi dobře vybavená, například tlumočnické kabiny apod.

Ela

průměrné hodnocení je 4 z 5

Rozsiahla inštitúcia, kde študujú študenti z celého sveta. Lokácia univerzitných budov po celom meste, hlavne v historickom centre. Skvele vybavené knižnice a študijné miestnosti.

Jana

průměrné hodnocení je null z 5

Budovy, které jsem navštívila se nacházely zejména v centru města - krásná příležitost seznámit se s Vídní.

Anna

průměrné hodnocení je 5 z 5

Vídeňská univerzita má dlouholetou tradici. Kromě monumentální historické budovy disponuje i dalšími objekty včetně příjemného kampusu nebo moderní budovy v Kolingasse. Vybavení učeben je na vysoké úrovni. Personál je milý a ochotný. Komunikace se zahraniční kanceláří je výborná. Prostředí univerzity na mě obecně působilo příjemně, jen orientace na hlavní budově je trochu složitější.

Simona

průměrné hodnocení je 5 z 5

Hlavní budova Vídeňské Univerzity je velmi kvalitně a moderně vybavena. Biologie (a také Antropologie) byly přesunuty do nové budovy na podzim roku 2021.

Adéla