Stockholm University

4.png

Stockholm

C412B184-E4DB-46D1-8ECA-1D16F95568CB.png
Stockholm University

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

5 závěrečných zpráv

23

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Eliška

5.0average rating is 5 out of 5

Na rozdíl od českých univerzit má Stockholm University vlastní kampus, který je velice příjemným prostředím pro studenty. Takové městečko několika fakult, mezi nimi velké zelené plochy, spousta míst na zaparkování kola, studentské kluby a hospody, a i restaurace a kavárny. Přírodovědecká fakulta je velmi dobře vybavena pro studium, ale i pro trávení volného času, např. je zde knihovna, "tichá místnost" na práci, a jídelna, kde je možné si ohřát vlastní jídlo.

Petra

5.0average rating is 5 out of 5

Příjemné prostory, mnoho místa pro setkávání studentů například při obědě mezi přednáškami přímo v budově fakulty, ale i ve studentských klubech mimo budovu fakulty kde se konaly různé události. Dobrý výběr jídla v místních stravovacích zařízení, na výběr bylo několik.

Hana

5.0average rating is 5 out of 5

Strávila jsem svůj zahraniční semestr na Stockholm University. Momentálně staví novou budovu školy, je velká a krásná - katedra psychologie se tam už stačila přestěhovat. Je tam spoustu míst, kam si můžete sednout, učit se, psát práce atd. Zároveň je skvěle vybavená, učebny mají všelijaké vymoženosti a jsou prostorné. Hodně jsem ocenila spoustu mikrovlnek, kde si můžete ohřát oběd, mají tam kavárnu se studentskými slevami. Tato nová budova je asi 15 minut chůze přírodou od starého kampusu, kde je univerzitní knihovna, ve které se skvěle studuje, mají spoustu knih v angličtině (kartičku na půjčování dostanete automaticky zdarma při registraci ve škole).

Lucie

4.0average rating is 4 out of 5

Hlavní kampus Stockholmské univerzity, Frescati, se nachází uprostřed národního parku a pár kroků od botanické zahrady Bergianska trädgården, hned po odchodu z přednášky či semináře se tedy můžete projít krásnou přírodou. Ve všech budovách jsou na každém rohu k dispozici místa k sezení se stoly, kde studenti mohou pracovat nebo posedět s kamarády. Po celém kampusu jsou rozmístěny kavárny a bufety, nechybí studentský dům či obchod s knihami a učebnicemi z druhé ruky. Chloubou univerzity je také moderně vybavená prostorná knihovna.

Daniel

4.0average rating is 4 out of 5

SU je relativně nová, respektive ne historická univerzita, nejstarší budovy jsou cca ze 70. let. Vybavení je absolutně adekvátní, moderní učebny, možnost rezervovat si vlastní místnost, na druhou stranu zde nebylo nic extra speciálního. Hezké přírodní/zelené prostředí nabízel kampus.

000

město

000

finance

4.6

ubytování hodnotili 5 studenti

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

Dalarna University

Falun

FSV

detail

Linköping University

Linköping

FF, FTVS, FSV

detail

Karolinska Institutet

Stockholm

1.LF

detail

Uppsala University

Uppsala

PedF, FHS, PřF, FSV, PF, FF

detail

University of Gothenburg

Gothenburg

FHS, FSV, PřF, MFF, FaF, LFHK

detail

Lund University

Lund

FF, FSV, PF

detail

Czech Centre Stockholm

Stockholm

FF, FSV

detail

Mälardalen University

Västerås

MFF

detail

Södertörn University

Huddinge

FSV, FHS

detail

LloydsApotek Malmö, Karinelund

Malmö

LFHK

detail

Umeå University

Umeå

MFF, PřF, FHS, FSV

detail