University of Vienna

4.png

Vídeň

úvodní fotografie
ideální velikost je 1000 x 450
nahrát
charles abroad (3).png
logo univerzity
ideální velikost je 220 x 120
nahrát
University of Vienna
University of Vienna
arrow&v
arrow&v

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

10 závěrečných zpráv

38

Průměrné hodnocení univerzity:

3.8

Jan

5.0

Hezkaá univerzita, krásné prostory, dlouhá tradice

Miroslav

4.0

Univerzita byla super, sice několikrát byrokracie nepracovala, tak jak bych si přál, ale ještě to bylo v normě. Bohužel část mého pobytu vyplnil přísný lockdown, takže výuka probíhala online, ale velmi jsem ocenil otevřené univerzitní knihovny (pro výdej knih), takže jsem tam alespoň pořádal pravidelné výpravy. Nejvíc času jsem trávil v hlavní budově vídeňské univerzity, která pochází z konce 19. století a trochu se podobá našim právnické nebo filozofické fakultě, jen je prostě větší a velkolepější. Ostatní místa, jenž jsem navštívil jsou až na trochu bludištní kampus Altes AKH dost zapadlé.

Adriana

4.0

Výuka byla v době mého pobytu distanční (online), z tohoto důvodu nemohu prostory ani jejich vybavení posoudit.

Zuzana

3.0

Moje štúdium prebiehalo dištančnou formou.

Martina

4.0

Centrum překladu a tlumočení se nenachází na krásné hlavní budově vídeňské univerzity. Budova je sice poněkud omšelá a stranou centra, ale zato je na tlumočení dobře vybavená. :)

Jana

Budovy, které jsem navštívila se nacházely zejména v centru města - krásná příležitost seznámit se s Vídní.

Anna

5.0

Vídeňská univerzita má dlouholetou tradici. Kromě monumentální historické budovy disponuje i dalšími objekty včetně příjemného kampusu nebo moderní budovy v Kolingasse. Vybavení učeben je na vysoké úrovni. Personál je milý a ochotný. Komunikace se zahraniční kanceláří je výborná. Prostředí univerzity na mě obecně působilo příjemně, jen orientace na hlavní budově je trochu složitější.

Simona

5.0

Hlavní budova Vídeňské Univerzity je velmi kvalitně a moderně vybavena. Biologie (a také Antropologie) byly přesunuty do nové budovy na podzim roku 2021.

Adéla

4.0