top of page

University of Vienna

4.png

Vídeň

úvodní fotografie
ideální velikost je 1000 x 450
nahrát
charles abroad (3).png
logo univerzity
ideální velikost je 220 x 120
nahrát
University of Vienna
University of Vienna
arrow&v
arrow&v

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

13 závěrečných zpráv

50

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Kateřina

průměrné hodnocení je 4 z 5

Ocenit musím výbornou komunikaci místního "zahraničního oddělení" s přijíždějícím studentem. Chodily podrobné emaily s jednotlivými kroky, které je potřeba kdy udělat, a ani toho univerzita nechtěla po studentovi tolik (co se týče materiálů k odevzdání), jako jiné univerzity.

Univerzita je veliká, má tudíž několik budov, já jsem navštěvovala hlavní budovu, kam jsem chodila na historické přednášky a také pro organizační záležitosti (byla v ní trošku horší orientace, protože je obrovská), hlavně jsem ale navštěvovala budovu centra translatologie, která byla po technické stránce velmi dobře vybavená, například tlumočnické kabiny apod.

Ela

průměrné hodnocení je 4 z 5

Rozsiahla inštitúcia, kde študujú študenti z celého sveta. Lokácia univerzitných budov po celom meste, hlavne v historickom centre. Skvele vybavené knižnice a študijné miestnosti.

Jana

průměrné hodnocení je null z 5

Budovy, které jsem navštívila se nacházely zejména v centru města - krásná příležitost seznámit se s Vídní.

Anna

průměrné hodnocení je 5 z 5

Vídeňská univerzita má dlouholetou tradici. Kromě monumentální historické budovy disponuje i dalšími objekty včetně příjemného kampusu nebo moderní budovy v Kolingasse. Vybavení učeben je na vysoké úrovni. Personál je milý a ochotný. Komunikace se zahraniční kanceláří je výborná. Prostředí univerzity na mě obecně působilo příjemně, jen orientace na hlavní budově je trochu složitější.

Simona

průměrné hodnocení je 5 z 5

Hlavní budova Vídeňské Univerzity je velmi kvalitně a moderně vybavena. Biologie (a také Antropologie) byly přesunuty do nové budovy na podzim roku 2021.

Adéla

průměrné hodnocení je 4 z 5

Katedra spojuje tři obory, takže se na přednáškách potkáváte s velkou spoustou studentů. Vybavení se mě nijak zvláště netýkalo, někteří pedagogové využívali projektor pro prezentace nebo ukázky.

Jiří

průměrné hodnocení je 4 z 5

Dle mého jsou IT systémy, užívané na UniWien dosti nepřehledné a zmatečné, zlatý SIS! Hlavní budova UniWien je sama o sobě nádherná, v centru Vídně, navíc je zjevně zrekonstruovaná, takže odpovídá současným nárokům od studenta: hodně zásuvek, nově vypadající vybavení, vkusné "relax zóny" pro trávení času na univerzitě mezi přednáškami. Její další výhodou je, že leží na jednom z uzlů MHD, takže doprava k ní je pohodlná. Nelze také nezmínit neporovnatelně kvalitnější knihovnu.

Jan