Stockholm University

4.png

Stockholm

úvodní fotografie
ideální velikost je 1000 x 450
nahrát
charles abroad (3).png
logo univerzity
ideální velikost je 220 x 120
nahrát
Stockholm University
Stockholm University
arrow&v
arrow&v

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

4 závěrečných zpráv

18

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Lucie

4.0

Hlavní kampus Stockholmské univerzity, Frescati, se nachází uprostřed národního parku a pár kroků od botanické zahrady Bergianska trädgården, hned po odchodu z přednášky či semináře se tedy můžete projít krásnou přírodou. Ve všech budovách jsou na každém rohu k dispozici místa k sezení se stoly, kde studenti mohou pracovat nebo posedět s kamarády. Po celém kampusu jsou rozmístěny kavárny a bufety, nechybí studentský dům či obchod s knihami a učebnicemi z druhé ruky. Chloubou univerzity je také moderně vybavená prostorná knihovna.

Daniel

4.0

SU je relativně nová, respektive ne historická univerzita, nejstarší budovy jsou cca ze 70. let. Vybavení je absolutně adekvátní, moderní učebny, možnost rezervovat si vlastní místnost, na druhou stranu zde nebylo nic extra speciálního. Hezké přírodní/zelené prostředí nabízel kampus.

Petra

5.0

Příjemné prostory, mnoho místa pro setkávání studentů například při obědě mezi přednáškami přímo v budově fakulty, ale i ve studentských klubech mimo budovu fakulty kde se konaly různé události. Dobrý výběr jídla v místních stravovacích zařízení, na výběr bylo několik.

Hana

5.0

Strávila jsem svůj zahraniční semestr na Stockholm University. Momentálně staví novou budovu školy, je velká a krásná - katedra psychologie se tam už stačila přestěhovat. Je tam spoustu míst, kam si můžete sednout, učit se, psát práce atd. Zároveň je skvěle vybavená, učebny mají všelijaké vymoženosti a jsou prostorné. Hodně jsem ocenila spoustu mikrovlnek, kde si můžete ohřát oběd, mají tam kavárnu se studentskými slevami. Tato nová budova je asi 15 minut chůze přírodou od starého kampusu, kde je univerzitní knihovna, ve které se skvěle studuje, mají spoustu knih v angličtině (kartičku na půjčování dostanete automaticky zdarma při registraci ve škole).

000

město

000

finance

000

ubytování

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

Dalarna University

Falun

FSV

detail

Linköping University

Linköping

FF, FTVS, FSV

detail

Karolinska Institutet

Stockholm

1.LF

detail

Uppsala University

Uppsala

PedF, FHS, PřF, FSV, PF, FF

detail

University of Gothenburg

Gothenburg

FHS, FSV, PřF, MFF, FaF, LFHK

detail

Lund University

Lund

FF, FSV, PF

detail

Czech Centre Stockholm

Stockholm

FF, FSV

detail

Mälardalen University

Västerås

MFF

detail

Södertörn University

Huddinge

FSV, FHS

detail