top of page

University of Queensland

4.png

Brisbane

University of Queensland

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

3 závěrečných zpráv

15

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Ondřej

průměrné hodnocení je 5 z 5

UQ patří mezi špičku světových univerzit a studenti jsou pro ni na prvním místě. Kampus je naprosto úžasné místo a bude vás bavit chodit do školy. Obrovské množství knihoven, vlastní food court, kadeřník, doktoři, sportoviště včetně bazénů nebo main court, kde probíhá většina eventů během celého semestru.

Adéla

průměrné hodnocení je 5 z 5

Super kampus a jeho pozitivní a svěží atmosféra, ohromný výběr všelijakých studentských spolků pro mimoškolní aktivity - od ochutnávek vína přes filmové kluby až po sportovní kluby -> samozřejmě je nutnost se přihlásit do surfařského klubu UQ Surfers!!! Mimojiné je Univerzita skvěle připravena na mezinárodní studenty, bylo nás tam hodně... takže se těště (až někdy pandemie skončí a Austrálie se nám opět otevře) na velký studentský klub pro exchange studenty!
Kampus je obrovský a neustále se tam něco děje. Najdete tam 90% fakult a můžete si vybrat z desítky knihoven, kde se připravovat na mid-terms a nebo finals. V některých knihovnách není zákaz mluvení, takže se tam mohou řešit skupinové projekty a nebo si můžete jen tak oddechnout a pokecat s kamarády, co se učí s vámi.

Jiří

průměrné hodnocení je 5 z 5

Hlavní rozdíl oproti Karlovce byl obrovský kampus - na cca 114 hektarech najdete všechno co potřebujete - všechny fakulty, banky, doktora, fotbalová, atletická i jiná hřiště apod. V zásadě je to jeden velký park se spoustou jezírek a stromů, do kterého jsou zasazeny jednotlivé budovy a hřiště. Budova právnické fakulty patří k nejstarším, na vybavení to ale není nijak zvlášť poznat. Celá budova je klimatizovaná, s výtahem, problém většinou nejsou ani elektrické zásuvky.

000

město

město

finance

000

finance

ubytování

000

ubytování

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

Monash University

Mulgrave

PřF

detail

Griffith University

Nathan

PF, FaF, FHS, PedF, FTVS, FSV

detail

Australian National University

Canberra

FSV

detail

Macquarie University

Sydney

PF, FF, PřF, FSV, FHS

detail

University of Melbourne

Melbourne

PF, FaF, PřF, MFF, FSV, FHS, FF, PedF

detail
bottom of page