top of page

University of Nantes

4.png

Nantes

University of Nantes

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

4 závěrečných zpráv

Title

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Štěpán

průměrné hodnocení je 4 z 5

Fakulta se nachází na univerzitním kampusu nedaleko od centra města, který je příjemnou změnou pro studenta pražských práv. Jeho součástí je kromě ostatních fakult i studentská stravovna, několik bister, kavárna, knihovna, ale také park nebo půjčovna kol.

Prostory fakulty byly víceméně průměrné, nic zázračného. Jedná se o něco modernější budovu než je ta naše, ovšem vybavení se až tolik neliší. Nejpozitivněji na mě zapůsobily přednáškové místnosti, které byly většinou ve tvaru amfiteátru a vytvářely opravdu prostorný dojem.

Tomáš

průměrné hodnocení je 5 z 5

Fakulta je součástí kampusu, tedy něco, na co nejsem z Prahy zvyklý, ale je to fajn. Na fakultě jsou normální učebny nebo přednáškové místnosti, kterým říkají amfiteatry. Chvíli trvá, než se člověk zorientuje, ale jde to, akorát to není tak přehledné jak na PfUk.

Adam

průměrné hodnocení je 4 z 5

Fakulta se nachází na kampusu severně od centra města. Kampus je vybaven několika kavárnami, z nichž jedna je přímo v budově právnické fakulty, velká menza je asi 3 min chůze. Atmosféra setkávání na kampusu je příjemná změna oproti naší izolované fakultě.

Budova právnické fakulty sama o sobě moc architektonicky zajímavá není, zejména zevnitř by potřebovala trochu zmodernizovat (toalety a chodby), v době mého pobytu však tyto rekonstrukční práce opravdu začínaly. Amfiteátry a ostatní seminární místnosti jsou vybaveny standardně a dost podobně jako třeba u nás v Praze.

Karina

průměrné hodnocení je 4 z 5

Univerzita i fakulta byly naprosto odpovídající. Celý kampus je relativně moderní, příjemný pro studentský život, Konkrétně fakulta je budova ze sedmdesátých let, odpovídají tomu pak i vnitřní prostory. Nachází se hned vedle lesa a řeky, takže okolí je opravdu krásné a skvělé pro piknikové přestávky. Kvalita výuky myslím odpovídá tomu, s čím se český student práv setká i tady u nás, tedy jsou tam opravdu zajímavé předměty a i předměty, které tak záživné nejsou. Vztah učitelů k erasmáckým studentům byl ale vždy stoprocentně korektní a všichni byli moc příjemní. To samé pak i k administrativní podpoře.

000

město

město

finance

000

finance

ubytování

000

ubytování

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

University of Reunion Island

Saint-Denis

FF

detail

University Paris-Est Creteil

Paříž

PřF, FSV, FF, PedF

detail

Polytech Grenoble

Grenoble

MFF, PřF

detail

Paris Institute of Political Studies (Sciences Po)

Paris

FF, FSV

detail

Université Paris Cité

Paříž

FF, FHS, PedF, 1.LF

detail

Paris Dauphine University

Paříž

FSV

detail

University of Évry Val d'Essonne

Essonne

FTVS

detail

Catholic University of Paris

Paris

KTF, PedF, FF

detail

School for Advanced Studies in the Social Sciences

Paříž

FSV, FF

detail

Université Grenoble Alpes

Grenoble

detail

University Paris 13

Paris

MFF

detail

School for Advanced Studies in the Social Sciences

Paris

FF

detail
bottom of page