top of page

Tallinn University

4.png

Tallinn

Tallinn University

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

6 závěrečných zpráv

25

Průměrné hodnocení univerzity:

4.17

Samuel

průměrné hodnocení je 5 z 5

Moderné, čisté, prehľadné. Prijemny priestor na štúdium. Veľká knižnica

Štěpánka

průměrné hodnocení je 1 z 5

Kvalita výuky na univerzitě byla opravdu mizerná. Učitelé (kromě jednoho hostujícího), co jsem zažila, byli nekompetentní a měla jsem pocit, že i líní reálně učit, hodiny byly někdy velmi bizarní.
Jediné pozitivum byla budova univerzity (knihovna, posilovna, apod.)

Martin

průměrné hodnocení je 4 z 5

Napadne mě slovo "moderní". Komplex univerzitních budov byl z větší části zcela nově zbudován v moderním architektonickém stylu. Bohužel jsem na univerzitě v důsledku koronavirové pandemie nikdy studijně nebyl, a proto nemohu posoudit ani její vybavení.

Jan

průměrné hodnocení je 5 z 5

They were very kind. Really helpful, Uniqueness came from quite a lot of young teachers, which led to varying standard of teaching. Some extremely good some questionable. Also it was nice to have an option to study outside my basic field of study which let me see new interests. The spaces where I was studying were varied with some building extremely new and some similar age as in Prague city center.

Jan

průměrné hodnocení je 5 z 5

Tallinn University je moderní budova s moderním přístupem k výuce. Valná většina prostorů které jsem v rámci univerzity navštívil byla buď úplně nová, nebo nově rekonstruovaná. Posluchárny jsou moderní, dobře vybavené, s vždy funkčním projektorem a při dlouhých přednáškách se projeví pohodlnost židlí. V prostorech univerzity se také nachází kantýna, velká knihovna a moderní fitness centrum.

Marek

průměrné hodnocení je 5 z 5

Moderní komplex budov, několik jídelen, stůl na stolní tenis, výtahy, klidné místo na studium... Je blízko historickému centru města. Tramvaj staví hned před ní. Jo a nachází se docela blízko naší ambasády (ta je směrem pryč z centra).

3.83

6 studenti

město

finance

3

6 hodnocení

ubytování

4.5

6 hodnocení

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

Estonian Academy of Music and Theatre

Tallinn

PedF

detail

Tallinn University of Technology

Tallinn

FSV

detail

University of Tartu

Tartu

FHS, FSV, PřF, KTF, FaF, ETF, FF

detail
bottom of page