top of page

University of Southampton

4.png

Southampton

úvodní fotografie
ideální velikost je 1000 x 450
nahrát
charles abroad (3).png
logo univerzity
ideální velikost je 220 x 120
nahrát
University of Southampton
University of Southampton
arrow&v
arrow&v

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

4 závěrečných zpráv

18

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

B

průměrné hodnocení je 4 z 5

Barbora

průměrné hodnocení je 4 z 5

Univerzita má v rámci Velké Británie poměrně vysokou úroveň a v psychologii klade velký důraz na výzkum. Kampus je asi 15 minut autobusem od centra a je dost moderní. Je tam hodně prostor pro samostudium, všude po knihovně jsou zásuvky, křesílka i rezervovatelné místnosti. V knihovně jsou i mikrovlnky. Na kampusu najdete skoro všechno: od fitka a squashových kurtů přes kavárny a restaurace až po hospodu.

Matyáš

průměrné hodnocení je 5 z 5

University of Southampton byla vynikající institucí pro výjezd. Zázemí je vzhledem k velikosti univerzity a počtu studentů prvotřídní jak po stránce jednotlivých tříd, počtu žáků na zaměstnance, přístupu k materiálům online, zdrojům a studijním prostorům v knihovnách a dalším. Komunikace s univerzitou byla hlavně skrz email, který sice měl odezvu několika dní, ale vždy byl vstřícný a nápomocný.

Štěpán

průměrné hodnocení je 5 z 5

První co mě napadne v souvislosti s univerzitou je určitě rozlehlý kampus, studentská unie, která je vždy novým i stávajícím studentům k ruce. Prostory byly víceméně podobné jako na FSV nebo jiných fakultách, obrovskou výhodou však bylo, že všechny budovy jsou na jednom místě a je běžné že se zde setkávají studenti z rozdílných studijních oborů.

000

město

000

finance

3.75

ubytování hodnotili 4 studenti

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi