top of page

University College Dublin

4.png

Dublin

úvodní fotografie
ideální velikost je 1000 x 450
nahrát
charles abroad (3).png
logo univerzity
ideální velikost je 220 x 120
nahrát
University College Dublin
University College Dublin

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

3 závěrečných zpráv

13

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Tereza

průměrné hodnocení je 4 z 5

V Dublinu jsou celkem 3 velké univerzity. UCD se nachází na jihu města, a to na obrovském kampusu, který je v podstatě takovým "městem ve městě". Kromě univerzitních budov a kolejí se tam nachází i posilovna, obchody, kino, bazén nebo studentská hospoda. Pokud člověk nechce, tak z kampusu v podstatě nemusí vycházet, protože je tam všechno.

Kryštof

průměrné hodnocení je 4 z 5

Univerzita je celkově velice dobře organizovaná, moderní a poskytuje vzdělání na vysoké úrovni. Kampus univerzity vypadá velmi luxusně a moderně, je rovněž velice dobře vybavený. Studenti mají na kampusu k dispozici v blízké vzdálenosti veškeré potřebné vybavení, včetně několika knihoven, fitness centra, kina, kadeřnictví, několika stravovacích zařízení či obchodu s potravinami.

Lucie

průměrné hodnocení je 5 z 5

University College of Dublin (UCD) je prestižní irská univerzita s bohatou historií a vynikající reputací. Když si vzpomenu na svou "adoptivní" univerzitu, hned mě napadají dva klíčové aspekty, které ji dělají výjimečnou.

Za prvé, UCD se vyznačuje vynikající kvalitou výuky a akademickou excelencí. Fakulty mají širokou nabídku studijních programů a odborníků ve svých oborech. Profesoři jsou špičky v oboru a umí učit, přičemž podporují kritické myšlení a samostatnou práci studentů. UCD je také známá svými výzkumnými kapacitami a účastí na mezinárodních projektech, což přináší studentům neuvěřitelné příležitosti zapojit se do inovativního výzkumu.

Za druhé, prostředí a vybavení UCD jsou velmi moderní a inspirovající. Kampus je rozlehlý a nabízí překrásnou kombinaci historických budov a moderních staveb. K dispozici jsou dobře vybavené knihovny, multimediální centra, laboratoře a technologické zázemí, které umožňují studentům rozvíjet své dovednosti a získávat praktické zkušenosti ve svém oboru. UCD také klade důraz na studentský život mimo vyučovací hodiny a nabízí široké spektrum klubů, spolků a sportovních aktivit, které přispívají k celkovému rozvoji studentů. Na kampusu se nechází i kino.

Být členem UCD bylo pro mě privilegiem. Univerzita poskytuje stimulující a podporující prostředí pro studium a práci, které mi umožnilo rozvinout svůj potenciál a budovat pevné základy pro budoucnost.

000

město

000

finance

000

ubytování

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

University College Cork

Cork

FF, PF

detail

National University of Ireland, Galway

Galway

PF, FF

detail

Maynooth University

Maynooth

PřF, FF

detail

Trinity College Dublin

Dublin

FF, FSV, PřF, MFF, PF

detail

St Patrick´s College Maynooth

Maynooth

KTF

detail

Dublin City University

Dublin

FHS, FF, FSV, PřF, PedF

detail

University of Limerick

Limerick

FSV, FHS, FF, PřF

detail
bottom of page