top of page

Uppsala University

4.png

Uppsala

Uppsala University

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

9 závěrečných zpráv

42

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Tereza

průměrné hodnocení je 4 z 5

Určitě parádní zázemí univerzity, kurzy, které jsou úplně jinak koncipované u nás a větší kreativita a svoboda v myšlení. Univerzita měla parádně vybavené knihovny, ve škole se dál strávit potřebný čas na učení a skupinové projekty.

Daniel

průměrné hodnocení je 5 z 5

Univerzita v Uppsale patrí medzi TOP švédske univerzity a po absolvovaní môjho výjazdu to môžem len potvrdiť. Už od vybavovania vecí pred výjazdom až po ukončenie štúdia išlo všetko bez problémov. Študoval som na Department of Government.

Thea

průměrné hodnocení je 5 z 5

Profesorům i spolužákům se tyká, jejich tituly ani nikde nenajdeš. Učebny jsou všechny "U shaped," tudíž umožňují snažší interakci při diskuzích a jsou více inkluzivní a dehierarchizované. Semináře mají 1,5hodiny, ale 10minutová pauza uprostřed je povinná. Můj kampus má bohatou a příjemnou knihovnu a studovnu. Jídelna má široký výběr.

Barbora

průměrné hodnocení je 5 z 5

Jde o nejstarší švédskou univerzitu v Uppsale, menším studentským městě necelých 40 minut vlakem od Stockholmu. I když je to malý město, studentskej život je opravdu bohatej a velkou část Uppsala Unoversity tvoří právě zahraniční studenti.

Ondřej

průměrné hodnocení je 4 z 5

Nejstarší severská univerzita s metodou výuky založenou na přístupu problem-based learning (PBL). Pracuje se ve skupinkách, které pak prezentují na seminářích. Všechny budovy hezký s moderním vybavením, jen jsme během týdne měnili místo a čas seminářů, takže to přinášelo hodně chaosu.

Jaromíra

průměrné hodnocení je 5 z 5

Univerzita byla moderní, prostory byly otevřené, vzdušné, člověk se tam cítil dobře. Kvalita kurzů byla mimořádně skvělá.

Kateřina

průměrné hodnocení je 5 z 5

Cítila jsem se hned jako doma. Všichni mi maximálně vycházeli vstříc, komunikace fungovala výborně. Univerzitní budovy jsou moderní a dobře vybavené, všechno funguje online a je snad jenom jedna věc, kterou si člověk musí zařídit osobně (studentská kartička). Moje minimální znalost švédštiny nečinila problém, všichni mluví anglicky.

Šimon

průměrné hodnocení je 5 z 5

Uppsala byla výjimečná tím, že je to zejména univerzitní město a celé město žije studentskými životem. Všichni byli velice nápomocní a vždy mi se vším pomohli. Stejně tak vyučující byli velice vstřícní.

Tatiana

průměrné hodnocení je 4 z 5

V Uppsale sa nachádza niekoľko kampusov, každý pôsobí iným dojmom. Môj fakultný kampus humanitných vied bol zložený ako z historických, tak s moderných budov. Učebne sú technicky vybavené a fakultné knihovny po celom meste sú vybavené množstvom kníh z rôznych oborov a nachádza sa tam mnoho príjemných študijných miest, vrátane priestorov na skupinovú prácu.

000

město

město

finance

2.78

9 hodnocení

ubytování

4.22

9 hodnocení

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

Umeå University

Umeå

LFP

detail

University of Gothenburg

Gothenburg

FHS, FSV, PřF, MFF, FaF, LFHK

detail

Lund University

Lund

FF, FSV, PF

detail

Karolinska Institutet

Stockholm

1.LF

detail

Malmö University

Malmö

FTVS

detail

Södertörn University

Huddinge

FSV, FHS, PřF

detail

LloydsApotek Malmö, Karinelund

Malmö

LFHK

detail

Czech Centre Stockholm

Stockholm

FF, FSV

detail

Dalarna University

Falun

FSV

detail

Linköping University

Linköping

FF, FTVS, FSV

detail

Stockholm University

Stockholm

FSV, PřF, FF, MFF, PF

detail

Umeå University

Umeå

MFF, PřF, FHS, FSV

detail
bottom of page