top of page

University of Milan

4.png

Milano

University of Milan

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

4 závěrečných zpráv

13

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Jiří

průměrné hodnocení je 4 z 5

Milánská univerzita je zajímavá svou rozmanitostí. Každá budova má svou historii. hlavní budova univerzity je bývalá nemocnice s velmi prostorným parkem. Osobně jsem chodil na fakultu politologie a sociálních věd, jejíž budova se nachází v samotném centru Milána. Známá Duomo katedrála se nacházela jen pár minut od mé fakulty. Učebny jsou velmi podobné těm českým. Jediným problémem je absence zásuvek v učebnách, tak doporučuju si vždy dopředu dobít počítač!

Alexander

průměrné hodnocení je 4 z 5

Univerzita sa nachádza v centre Milána pár krokov od historickej štvrti a Duoma v krásnych historických priestoroch. Väčšina predmetov sa vyučuje práve tu (všetky právnické) takže to veľmi uľahčuje pohyb po meste kedže sa človek nemusí presúvať medzi rôznymi časťami mesta. Vyučujú tu všetky fakulty takže sa jedná o taký veľký "campus" kde je stále veľa študentov a tvorí to veľmi inkluzívny a živý priestor s kaviarnami, oddychovými časťami atd.

Mauricio Samuel

průměrné hodnocení je 3 z 5

The University of Milán is one of the most recognized universities in Italia. As a relatively new university, the campus is a repurposed old hospital, which is the university's main campus. It is around seven minutes from the Duomo and is in a very centric location. Much like Charles, the campuses are all around the city, and most social science classes are via conservatorio. The education is top-notch. However, the system and the way they approach education are very different; they spend a lot of time in school, and every course takes two to three times a week for two hours, which can be very time-consuming.

Johana

průměrné hodnocení je 2 z 5

Univerzita Degli Studi di Milano je jedna z nejstarších v Miláně. Její hlavní budova je z doby Napoleona a je nádherná. V areálu univerzity je i dokonce Lavička Václava Havla. Bohužel v hlavní budově jsem neměla žádné předměty, nicméně všechny "pobočky" univerzity jsou moc hezké a hlavně hnedka v centru. Moje fakulta byla jen 10 minut pěšky od Duoma.

0

4 hodnocení

město

finance

000

finance

ubytování

000

ubytování

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

University of Ferrara

Ferrara

1.LF

detail

Facoltà Valdese di Teologia

Řím

ETF

detail

Museo di Roma in Trastevere

Řím

KTF

detail

University of Siena

Siena

FF, PřF, FSV, PF

detail

University of Bergamo

Bergamo

MFF

detail

UniCamillus - Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences

Řím

3.LF

detail

University of Salerno

Salerno

FSV

detail

Gesundheitsbezirk Brixen - Krankenhaus Sterzing

Sterzing

2.LF

detail

University of Padova

Padova

FSV, FF, PřF, FTVS, MFF, 2.LF, PedF, 1.LF

detail

Pontificio Collegio Nepomuceno

Řím

KTF

detail

University of Sassari

Sassari

2.LF, 3.LF, FaF, LFP

detail

University of Teramo

Teramo

PF

detail
bottom of page