top of page

University of Málaga

4.png

Málaga

University of Málaga

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

7 závěrečných zpráv

28

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Anežka

průměrné hodnocení je 2 z 5

Univerzita v Malaze má dva kampusy, z čehož ten hlavní, kde jsou všechny fakulty, kromě ekonomické, se nachází na kraji města. To ale není problém, protože z centra se sem dostanete metrem zhruba za 10 minut. Většina budov univerzity je dost moderní a každá nabízí vlastní menzu, kde vás oběd (předkrm+hl.jídlo+dezert) vyjde zhruba na pět euro. V kampusu se nachází i velká knihovna a botanická zahrada, kde se skvěle tráví čas mezi hodinami.

Adéla

průměrné hodnocení je 5 z 5

Na univerzitě se mi líbilo, že všechny fakulty byly blízko sebe a ne jako u nás různě rozeseté po Praze. Fakulta byla přehledná a dalo se v ní lehce zorientovat a všechny učebny byly moderně vybavené.

Alexandra

průměrné hodnocení je 4 z 5

Hi everyone! I spent the summer semester of 2021/22 academic year in UMA, Faculty of Medicine. It was a very pleasant experience overall, I always wanted to try living in a city on the shore of the sea. I have sweet memories of the welcoming student community, of the salsa and bachata dancing classes I joined in the University sports center, as well as of the solid medical lectures and practices in the hospital.

Tereza

průměrné hodnocení je 4 z 5

V Málaze jsou dva univerzitní kampusy, záleží jaký obor budete studovat. Pokud vyrazíte na fakultu komunikací, tak jako já, budete jezdit z centra asi 20-30 min autobusem do campusu v Teatinos. Pokud se nerozhodnete bydlet právě ve čtvrti Teatinos blízko u fakulty.

Fakulta je vybavena vším, co byste mohli potřebovat. Přímo v budově je knihovna, počítačové učebny, kde můžete využívat PC s pokročilými programy pro střih videa/editaci foto, vypůjčit si vybavení pro audiovizuální tvorbu či využít přímo "studia" v budově fakulty pro svou tvorbu.

Celkově je fakulta velmi příjemná, venku je "zelená zóna" na posezení a odpočinek a také zde naleznete cafeteria (kavárnu a jídelnu), kde se můžete najíst a dát si kávu atd.

Tadeáš

průměrné hodnocení je 4 z 5

Univerzitní prostory byly příjemné, technicky vybavené, architektonicky lehce zastaralé, ale už začala modernizace některých staveb a výstavba nové budovy filosofické fakulty. Ocenil jsem zejména prostorný univerzitní kampus, botanickou zahradu s fontánami a dobře osvětlené knihovny.

Tereza

průměrné hodnocení je 5 z 5

Universidad de Málaga se nachází v přímořském španělském městě Málaga. Pod univerzitou se nachází mnoho fakult umístěných z velké části v jednom velkém univerzitním komplexu ve městě, trochu stranou z historického centra. Vede tam řada cyklostezek, metro, autobusy i tramvaje. Uprostřed komplexu je park s lavičkami a každá fakulta má svou jídelnu a zázemí, také je součástí komplexu velká studijní knihovna, sportovní centrum a botanická zahrada. Kousek od univerzity se také nachází univerzitní nemocnice, kde jsem měla část výuky. Málaga je nicméně malé město a tak jsem se na kole dostala do 20 minut na všechna výuková centra. Univerzita pro nás pořádala řadu aktivit zdarma - prohlídku města, seznamovací hry, výlety do okolních turistických měst, památek i do přírody. Erasmus byl tak skvěle zařízený, s ničím jsem neměla problém a hned bych na univerzitu vyjela znovu.

Magdalena

průměrné hodnocení je 4 z 5

Celý kampus je zhruba 4km od centra, dostupný MHD (nebo pěšky - záleží, jak daleko bydlíte) a je to vlastně jedna velká ulice lemovaná budovami jednotlivých fakult. Každá mí svojí kantýnu, ale často jsem tam nejedla, tak nemůžu moc hodnotit. Největší plus byla za mě velká krásná zahrada, kde zároveň chytíte wifi, takže se dá pracovat venku. Filozofická fakulta má poněkud starší vybavení, ale svému účelu sloužilo dobře.

000

město

město

finance

000

finance

ubytování

000

ubytování

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

Universiad de Alicante

San Vicente del Raspeig, Alicante

FF

detail

Universitat Pompeu Fabra

Barcelona

FSV

detail

University of Murcia

Murcia

FTVS, FF

detail

University of Navarra

Pamplona

FSV

detail

University of La Laguna

San Cristóbal de La Laguna

PřF

detail

TraineeLand (AIAEM)

Madrid

FF

detail

University of Oviedo

Oviedo

1.LF, PřF

detail

Public University of Navarre

Pamplona

PF

detail

Universidad Fernando Pessoa Canarias

Las Palmas

FSV

detail

Institute for Agricultural and Food Research and Technology (CSIC-INIA)

Madrid

PřF

detail

University of the Balearic Islands

Palma

PedF, FaF

detail

Vega Hut

Vega

FSV

detail
bottom of page