University of Málaga

4.png

Málaga

C412B184-E4DB-46D1-8ECA-1D16F95568CB.png
University of Málaga

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

Title

17

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Tereza

5.0average rating is 5 out of 5

Universidad de Málaga se nachází v přímořském španělském městě Málaga. Pod univerzitou se nachází mnoho fakult umístěných z velké části v jednom velkém univerzitním komplexu ve městě, trochu stranou z historického centra. Vede tam řada cyklostezek, metro, autobusy i tramvaje. Uprostřed komplexu je park s lavičkami a každá fakulta má svou jídelnu a zázemí, také je součástí komplexu velká studijní knihovna, sportovní centrum a botanická zahrada. Kousek od univerzity se také nachází univerzitní nemocnice, kde jsem měla část výuky. Málaga je nicméně malé město a tak jsem se na kole dostala do 20 minut na všechna výuková centra. Univerzita pro nás pořádala řadu aktivit zdarma - prohlídku města, seznamovací hry, výlety do okolních turistických měst, památek i do přírody. Erasmus byl tak skvěle zařízený, s ničím jsem neměla problém a hned bych na univerzitu vyjela znovu.

Magdalena

4.0average rating is 4 out of 5

Celý kampus je zhruba 4km od centra, dostupný MHD (nebo pěšky - záleží, jak daleko bydlíte) a je to vlastně jedna velká ulice lemovaná budovami jednotlivých fakult. Každá mí svojí kantýnu, ale často jsem tam nejedla, tak nemůžu moc hodnotit. Největší plus byla za mě velká krásná zahrada, kde zároveň chytíte wifi, takže se dá pracovat venku. Filozofická fakulta má poněkud starší vybavení, ale svému účelu sloužilo dobře.

Alexandra

4.0average rating is 4 out of 5

Hi everyone! I spent the summer semester of 2021/22 academic year in UMA, Faculty of Medicine. It was a very pleasant experience overall, I always wanted to try living in a city on the shore of the sea. I have sweet memories of the welcoming student community, of the salsa and bachata dancing classes I joined in the University sports center, as well as of the solid medical lectures and practices in the hospital.

Tereza

4.0average rating is 4 out of 5

V Málaze jsou dva univerzitní kampusy, záleží jaký obor budete studovat. Pokud vyrazíte na fakultu komunikací, tak jako já, budete jezdit z centra asi 20-30 min autobusem do campusu v Teatinos. Pokud se nerozhodnete bydlet právě ve čtvrti Teatinos blízko u fakulty.

Fakulta je vybavena vším, co byste mohli potřebovat. Přímo v budově je knihovna, počítačové učebny, kde můžete využívat PC s pokročilými programy pro střih videa/editaci foto, vypůjčit si vybavení pro audiovizuální tvorbu či využít přímo "studia" v budově fakulty pro svou tvorbu.

Celkově je fakulta velmi příjemná, venku je "zelená zóna" na posezení a odpočinek a také zde naleznete cafeteria (kavárnu a jídelnu), kde se můžete najíst a dát si kávu atd.

000

město

000

finance

000

ubytování

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

TraineeLand (AIAEM)

Madrid

FF

detail

University of Oviedo

Oviedo

1.LF, PřF

detail

Public University of Navarre

Pamplona

PF

detail

University of Santiago de Compostela

Santiago de Compostela

FHS, FSV, PřF, 2.LF, 1.LF, PF, FF

detail

Institute for Agricultural and Food Research and Technology (CSIC-INIA)

Madrid

PřF

detail

University of the Balearic Islands

Palma

PedF, FaF

detail

Vega Hut

Vega

FSV

detail

University of Seville

Seville

PřF, PF, FF

detail

University of Murcia

Murcia

FTVS, FF

detail

University of Navarra

Pamplona

FSV

detail

University of Salamanca

Salamanca

FF, PřF, FaF

detail

Fisiomed Sevilla

Seville

FTVS

detail