top of page

University of Helsinki

4.png

Helsinki

University of Helsinki

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

18 závěrečných zpráv

88

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Anna

průměrné hodnocení je 5 z 5

Univerzita v Helsinkách má 3 kampusy, já navštěvovala Kumpula kampus, který se zaměřuje na přírodní vědy. Kumpula kampus je moderní s výbornou menzou. Prostory fakulty jsou industriální se spoustou zákoutími na studium. Je zde i moc pěkná knihovna.

Karolína

průměrné hodnocení je 5 z 5

Kampus Meilahti je nový, moderní komplex propojený s HUS nemocnicí, největší v celých Helsinkách. Výuka probíhala v prostorách Biomedicum, kde jsou všechny učebny, přednáškovny i tréninkové centra na jednom místě. Klinická výuka potom probíhala i na odděleních v nemocnici, což je prakticky přes cestu.
V podzemních prostorách pod kampusech je klubovna, kde si můžeš udělat filtrovanou kávu zdarma kdykoliv a v jakémkoliv množství, protože je dotovaná studentskou unií. Na oběd, kde si nabereš plný talíř za cenu 2,99 e do finské menzy Unicafe to máš zase jen přes cestu

Celeste

průměrné hodnocení je 5 z 5

Univerzita je praktická, moderní, kampus se nachází přímo v centru, což je příjemné. Všechno je u sebe blízko, což se hodí hlavně v zimních měsících. Některé budovy jsou i propojené mezi sebou a s univerzitní knihovnou. Často jsou přímo v budovách i menzy a kavárny. Součástí kampusu je Think Corner, co-working místo s kavárnou a posilovnou v suterénu.

Zuzana

průměrné hodnocení je 5 z 5

Je to skvělá univerzita, všechny budovy jsou blízko centra, nejkrásnější byla hlavní budova na Senaatintori. Nejvíc se mi asi líbil vztah studentů a profesorů. Všichni se oslovovali jmény a tak jsem měla pocit, že jsem skutečně na akademické půdě s kolegy a ne ve škole. Přes to, že studium nebylo jednoduché a nic jsme "nedostali zadarmo", panovala všude uvolněná atmosféra.

Adam

průměrné hodnocení je 5 z 5

Velmi moderná a pokročilá univerzita so skvelým vybavením a peknými novými priestormi.

Martin

průměrné hodnocení je 5 z 5

Skvělá komunikace skrze email a velká vstřícnost, vždy se snažili vyjít vstříc. Nádherné prostory, obzvláště místo komunitní místo ke studiu v centru, kde jsme mohli pracovat na týmových projektech.

Kateřina

průměrné hodnocení je 5 z 5

Univerzita je velice moderní a progresivní, dle mého názoru. Prirodovedecky kampus je opravdu nový, moc přátelský a najde se tam vše od knihovny, hromady míst na sezení, bufetu ,menzy a další.

Tereza

průměrné hodnocení je 5 z 5

Univerzita v Helsinkách je organizačně skvěle fungující univerzit. Kampus, kde studuješ jako student práv, je několik budov v centru, nedaleko helsinské katedrály. Místnosti, ve kterých jsou semináře, jsou dobře vybavené, některé budovy mají i dost stylové interiéry, je tam radost trávit čas. Součástí kampusu je knihovna, tam jsem trávila hodně času a příjemně se tam studuje.

Duc Anh

průměrné hodnocení je 5 z 5

Katedra ekonomie Helsinské univerzity má svoji vlastní budovu pár minut od hlavního centra, která působí velice moderním dojmem a celkově byla budova a její místnosti slušně vybavené. V budově panovala komorní atmosféra, což byla hlavně dáno tím, že zde byla pouze jedna přednášková místnost a 4 seminární místnosti.

Andrej

průměrné hodnocení je 5 z 5

S kľudným svedomím môžem povedať, že University of Helsinki vo všetkých ohľadoch prevyšovala našu univerzitu o minimálne 1 triedu. Všetko perfektne fungovalo, vybavenie bolo na skvelej úrovni, akademickí aj neakademickí pracovníci boli taktiež úžasní.

Vít

průměrné hodnocení je 4 z 5

Moderní prostředí kampusu pro příjemné studium sám i ve skupinách se sportovním zázemím, knihovnami i nezvykle levnou menzou.

Tereza

průměrné hodnocení je 5 z 5

Univerzita má čtyři kampusy rozmístěné po městě, poměrně daleko od sebe, ale každý kampus je oborově zaměřen, takže člověk většinou nemusí příliš často přejíždět mezi nimi. Většinu přednášek jsem měla v kampusu ve Viikki, kde jsou přednášky přírodovědných oborů. Učebny byly prostorné, standardně vybavené. Také jsem oceňovala, že všude v prostorách fakulty bylo spoustu míst, kde si student mohl sednout a studovat, když měl třeba delší pauzu mezi přednáškami. Univerzita je moderní a díky informačním dotykovým tabulím rozmístěným po budovách, se student neztratí a může si najít, kde se nachází která učebna. Obecně, organizace je dobře promyšlená a vše působí velmi "student-friendly".

4.5

18 studenti

město

finance

000

finance

ubytování

000

ubytování

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

Tampere University

Tampere

FF

detail

Diaconia University of Applied Sciences

Helsinki

ETF

detail

University ofJyväskylä

Jyväskylä

PedF, FF, FSV, FTVS

detail

Savonia University of Applied Sciences

Kuopio

FTVS

detail

College Alkio-Opisto

Korpilahti

FF

detail

Arcada University of Applied Sciences

Helsinki

FSV

detail

Kajaani University of Applied Sciences

Kajaani

FTVS

detail

University of Eastern Finland

Kuopio

PřF, PedF, 1.LF, 3.LF, FaF, LFP, FF

detail

Hanken School of Economics

Helsinki

FSV

detail

HAAGA-HELIA University of Applied Sciences

Helsinki

FTVS

detail

Humak University of Applied Sciences

Helsinki

FF

detail

Lahti University of Applied Science

Lahti

FHS, FTVS

detail
bottom of page