University of Gothenburg

4.png

Gothenburg

C412B184-E4DB-46D1-8ECA-1D16F95568CB.png
University of Gothenburg

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

4 závěrečných zpráv

19

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Adéla

5.0

Gothenburská univerzita je podobně jako Karlova univerzita roztříštěná do více částí města. Já jsem měla to štěstí, že biomedicínské fakultní budovy, kde jsem svůj čas trávila já, byly buďto úplně nové nebo nově zrekonstruované. Prostory univerzity proto byly velmi moderní s mnoha technologickými vymoženostmi. Gothenburská univerzita disponuje hned několika krásnými a na učení velmi příjemnými knihovnami. Jestli se ale někomu nechce cestovat, mnoho zdrojů a knih je přístupných online na stránkách knihovny. Ve Švédsku jsou technologie obecně velmi dobře začleněny do každodenního života, což mnohdy ulehčuje mnoho starostí (například všechny jízdenky se dají koupit v aplikaci Västtrafik To Go).

Jan

5.0

Je to asi jiné, když tam člověk přijede pracovat na diplomové práci, každopádně výborné zázemí pro všechny studenty, jak k výuce, tak i k odpočinku. A kafe zdarma, na to si jeden rychle zvykne.

Eliška

5.0

University of Gothenburg je velmi moderní a ke studentům z mé zkušenosti velmi přívětivá a nápomocná. Kvalita výuky na univerzitě je z mého pohledu velmi vysoká, alespoň z mé zkušenosti Fakulta sociálních věd. Univerzita má budovy fakult po celém městě stejně tak, jak Univerzita Karlova. Setkala jsem se se třemi z nichž, přičemž všechny byly poměrně blízko u sebe a ve skvělé lokalitě prakticky v centru. Co se týče samotných budov, jsou všechny velmi hezké a moderní jak v exteriéru, tak v interiéru. Všechny budovy nabízí hned několik studoven, na chodbách je pro studenty mnoho míst k sezení pro práci na společných projektech, či pouze k odpočinku mezi dvěmi hodinami. Najdete zde tiché zóny, počítačové místnosti i krásnou knihovnu. Ve všech třech budovách je rovněž prostor pro obědy a bufety s dobrou kávou či svačinou.

Běla

4.0

Na stáži jsem byla v době pandemie covidu a po celý rok byla univerzita zavřená a veškerá výuka probíhala distančně. Do prostor univerzity byl přístup zakázán, proto jsem ve vnitřních prostorech nikdy nebyla.

4.75

město hodnotili 4 studenti

000

finance

000

ubytování

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

Dalarna University

Falun

FSV

detail

Lund University

Lund

FF, FSV, PF

detail

Karolinska Institutet

Stockholm

1.LF

detail

Uppsala University

Uppsala

PedF, FHS, PřF, FSV, PF, FF

detail

Södertörn University

Huddinge

FSV, FHS

detail

LloydsApotek Malmö, Karinelund

Malmö

LFHK

detail

Czech Centre Stockholm

Stockholm

FF, FSV

detail

Mälardalen University

Västerås

MFF

detail

Linköping University

Linköping

FF, FTVS, FSV

detail

Stockholm University

Stockholm

FSV, PřF, FF, MFF, PF

detail

Umeå University

Umeå

MFF, PřF, FHS, FSV

detail