top of page

Loughborough University

4.png

Loughborough

Loughborough University

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

4 závěrečných zpráv

17

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Karolína

průměrné hodnocení je 4 z 5

Univerzita má několik budov v rozlehlém kampusu. Kampus je cca 20 minut od města, kde se dá udělat větší nákup jídla, na kampusu je jen malý obchod. Na kampusu jsou budovy školy, posilovny, koleje a knihovna. Univerzita je určitě kvalitní, ale s kvalitou výuky jsem asi více spokojená na IKSŽ. Překvapilo mě, že nás na postgraduálním stupni studia bylo ve třídě poměrně málo. Na předmětech nás bylo cca 9 - 15, z toho většina studentů bylo z Číny a často nebyli ochotní během skupinových prací mluvit anglicky. Jinak tomu ale prý bylo u bakalářů, tam jich bylo dost a také tam bylo více místních.

Jan

průměrné hodnocení je 5 z 5

Jako první mě napadne slovo podpora. Všichni na mě byli moc milí a vstřícní vůči všem mým dotazům a potřebám. Výjimečný je určitě obrovský kampus plný sportovišť, kolejí a univerzitních budov, který je vlastně takové malé městečko. Ne všechny prostory jsou úplně nové, ale i ty starší jsou moderně vybavené a naprosto dostačující. Na kampusu je ale také plno nových budov, které jsou opravdu moderní ve všech směrech. To samé platí i o sportovištích.

Tereza

průměrné hodnocení je 5 z 5

Loughborough Uni nabízí opravdu nepřeberné množství sportovních příležitostí. Mají k dispozici dva výborně vybavené gyms, několik hřišť na všechny možné sporty a možnost chodit na vedené sportovní lekce, což bylo velmi příhodné. Celý kampus je velice dobře udržovaný a budovy jsou postupně modernizovány, ale ve své podstatě jsou velmi pěkné. Knihovna na kampusu je velice dobře zařízena a nabízí perfektní místo pro studium s možností vypůjčit si jakýkoli studijní materiál. Součástí je i buffet pro drobné občerstvení, který nabízí i teplá jídla, pokud není čas dojít si uvařit domů a vše ja za celkem rozumné ceny.

Katherine

průměrné hodnocení je 3 z 5

Musím říct, že oproti Karlově univerzitě nebyla zas tak dobrá. Přijde mi, že se tam spíše učilo, jak přemýšlet, než ověřená fakta. To byl potom problém při zkouškovém období, protože veškeré hledání informací bylo na nás a pedagogové nám žádné nepředali.

000

město

město

finance

000

finance

ubytování

000

ubytování

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

ISAJE (International Society of Addiction Journal Editors)

1.LF

detail

Staffordshire University

Stoke-on-Trent

FSV

detail

St Mary's University, Twickenham

Twickenham

ETF

detail

University of Wolverhampton

Wolverhampton

1.LF

detail

University of Hull

Kingston upon Hull

LFHK

detail

University of Stirling

Stirling

FF, PřF, 1.LF, FSV

detail

Brunel University London

London

FSV

detail

University of York

York

FSV

detail

University of St Andrews

St Andrews

FF, FSV

detail

Swansea University

Wales

FTVS

detail

University of Winchester

Winchester

FF

detail

University of Sussex

Falmer

FF, PF, PřF, FSV

detail
bottom of page