top of page

University of Sussex

4.png

Falmer

úvodní fotografie
ideální velikost je 1000 x 450
nahrát
charles abroad (3).png
logo univerzity
ideální velikost je 220 x 120
nahrát
University of Sussex
University of Sussex

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

5 závěrečných zpráv

21

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Barbora

průměrné hodnocení je 5 z 5

University of Sussex můžu bez zaváhání velmi doporučit. Hned první týden pro nás (vyjíždějící studenty) bylo zorganizováno několik setkání, na kterých nám vysvětlili jak vše na univerzitě funguje, co si musíme zařídit, kam budeme chodit na přednášky a na koho se můžeme obrátit v případě jakýchkoliv dotazů. Na kampusu je dokonce budova zvaná "student centre", kde je každý den otevřená recepce, kdyby člověk měl jakékoliv otázky nebo nějaký problém. Všichni byli velmi milí, nápomocní a za celou dobu, co jsem na Erasmu byla, jsem vždy měla kontakt na někoho, na koho jsem se mohla obrátit. Co se týče vzhledu univerzity, všechny její budovy se nacházejí na kampusu kousek od Brightonu (cca 20 minut autobusem). Většina z nich si zachovává anglické kouzlo - čti typické cihlové domečky, ale vevnitř je velmi moderně vybavená. Kromě přednáškových místností se na kampusu nachází taky několik skvělých kaváren, restaurací a obrovské množství zeleně a parků, kam může člověk během dne zajít a trochu si odpočinout. Skvělou součástí je také hezká knihovna, která je vždycky plná studentů a člověku tak dodává motivaci dělat všechny úkoly včas :)

Jakub

průměrné hodnocení je 4 z 5

Velice liberální univerzita, učitelé, prostředí atd. Univerzitní kampus je skutečně rozlehlý a prostory školy jsou novové nebo nově zrekonstruované a zároveň je univerzita obklopena parkem, takže se jedná o skutečně klidné prostředí.

Tereza

průměrné hodnocení je 4 z 5

Univerzita je dobře organizovaná, každý ze studentů má školní mail a na webové stránce Canvas jsou dostupné všechny informace k danému kurzu, na stejné platformě probíhala také případná distanční výuka.

Lucie

průměrné hodnocení je 4 z 5

Univerzita je známá vysokým počtem zahraničních studentů a kampusem vzdáleným cca 30 min od centra Brightonu. Během mého pobytu probíhala na kampusu stavba nových kolejích, některé cesty tedy byly uzavřené, ale jinak mě to příliš nerušilo.

Adéla

průměrné hodnocení je 4 z 5

University of Sussex je opravdu skvělá. Co se prostorů týče, kampus školy a veškerá výuka se odehrává ve Falmeru (10min vlakem od Brightonu nebo 20min autobusem přímo do kampusu). Brighton se nachází na jihu Anglie, kousek pod Londýnem a je to krásné pobřežní město. Univerzita je velmi moderní a prostory školy jsou vybavené mnohem lépe než v ČR. Veškeré vybavení k praktické výuce je možné k zapůjčení, přednáškové místnosti jsou prostorné a technika funguje!!
Na kampusu se nachází i menší Co-op, lékárna, pošta, kavárny, bary, restaurace a veškerá asistence.

000

město

000

finance

000

ubytování

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

ISAJE (International Society of Addiction Journal Editors)

1.LF

detail

Staffordshire University

Stoke-on-Trent

FSV

detail

St Mary's University, Twickenham

Twickenham

ETF

detail

University of Wolverhampton

Wolverhampton

1.LF

detail

University of Hull

Kingston upon Hull

LFHK

detail

University of Stirling

Stirling

FF, PřF, 1.LF, FSV

detail

Brunel University London

London

FSV

detail

University of York

York

FSV

detail

University of St Andrews

St Andrews

FF, FSV

detail

Swansea University

Wales

FTVS

detail

University of Winchester

Winchester

FF

detail

University of Bristol

Bristol

FSV, FF

detail
bottom of page