top of page

University of Malta

4.png

Malta

úvodní fotografie
ideální velikost je 1000 x 450
nahrát
charles abroad (3).png
logo univerzity
ideální velikost je 220 x 120
nahrát
University of Malta
University of Malta

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

5 závěrečných zpráv

21

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Kateřina

průměrné hodnocení je 5 z 5

Univerzita na Maltě je zajímavá tím, že je to velký komplex budov u sebe. Na kampusu mají krásnou prosluněnou knihovnu, jídelnu, ale třeba i kapli. Na Maltě žije hodně koček a univerzitní kampus není výjimkou. Kočičky tam mají domky a dá se s nimi pomazlit. Každou středu v poledne klub z kaple pořádá obědy zdarma, aby tak spojit komunitu a studenti se mohli sejít a strávit spolu nějaký čas. Kampus je velký a má spoustu "green areas", které jsou zelené jen asi od prosince do května, ale jsou tam lavičky a stoly, takže když je pěkné počasí (což je skoro vždy), dá se studovat venku. Jinak škola pořádá několik akcí, koncertů, thriftshopů a dalších bazárků, takže na kampusu rozhodně není nuda.

Jakub

průměrné hodnocení je 4 z 5

Byl to neskutečně příjemný obrovský kampus, který zvenčí vypadal jak nějaká hrad. Nejlepší na něm bylo venkovní posezení, které bylo v podstatě všude, kam to člověk zatáhlo. Taky tam všude pobíhali kočky, který se sice moc nenechaly hladit, ale byly skvělým prvkem. A taky se tam všude pohybuje spoustu ale opravdu spoustu vřelých lidí.

Annamaria

průměrné hodnocení je 4 z 5

Univerzita na Malte mala špecifické prvky Maltskej architektúry. Priestory boli prevažne moderné, kampus obsahoval jedáleň. V strede sa nachádzala krásna fontána a priestor pre oddych.

David

průměrné hodnocení je 4 z 5

Náročná, na erasmus nezvykle. Na druhou stranu ne více, než je UK vůči svým domácím studentům.

Eva

průměrné hodnocení je 4 z 5

Na maltské univerzitě mě hned zaujal krásný kampus, který se skládal z mnoha malých budov propojených příjemnými zákoutími, parčíky s lavičkami a podobně. Jelikož je na Maltě teplejší klima, veřejný život se spíše odehrává venku a částečně to platí i pro život studentský. Stírá se tam rozdíl mezi vnitřními a venkovními prostory.

000

město

000

finance

000

ubytování

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

Malta College of Arts, Science and Technology (MCAST)

Malta

PřF

detail

Gateway school of English GSE

Malta

FSV

detail

Collis Williams Ltd

Malta

LFHK

detail
bottom of page