top of page

University of Granada

4.png

Granada

úvodní fotografie
ideální velikost je 1000 x 450
nahrát
charles abroad (3).png
logo univerzity
ideální velikost je 220 x 120
nahrát
University of Granada
University of Granada

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

5 závěrečných zpráv

20

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Lída

průměrné hodnocení je 3 z 5

Univerzita je součástí poměrně velkého kampusu, který je sice téměř za městem, ale je v něm všechno, co student potřebuje k životu. Knihovny a studovny jsou hezky vybavené (jak knihovní fond, tak nábytek :)), poblíž fakulty je levná menza a přímo v budově pak "cafetería", kde se můžete solidně najíst za studentské ceny.

Nina

průměrné hodnocení je 4 z 5

Jednotlivé budovy Universidad de Granada nejsou nic moc. Připomínají tak trochu postkomunistické budovy u nás. Konkrétně moje fakulta, fakulta Politologie a sociologie se nachází nedaleko centra města, což je velmi příjemné a praktické. Budova je to v celku malá, takže se člověk nemusí bát, že by se ztratil. Docházela jsem ještě na jednu fakultu, tou je Fakulta Filozofie a literatury, která byla v obrovském kampusu na kopci nad městem, což studenta obdarovalo nejen krásnými výhledy, ale také pěkně udýchanou procházkou do kopce před každou přednáškou.
Celá univerzita se nese samozřejmě ve Španělském duchu, takže komunikace je občasně náročná, anglicky se tam moc nedomluvíte a také předměty budou nejspíše z většiny ve španělštině. Přednášky je možné mít až do 10 do noci, což zní možná šíleně, ale ve vedru to velmi oceníte. Navíc tak nepřijdete o siestu po obědě! Jinak se vám ale samozřejmě jako zahraničnímu studentovi snaží vyjít co nejvíce vstříc a pomoct se zorientovat.
Výbornou věcí jsou školní comedory, neboli jídelny. Za velmi příjemnou cenu se tam dá výborně najíst, dostanete vždy dva chody, dezert, pití apod. Nechybí mořské plody a čerstvé ovoce samozřejmě. Španělsko v celé své parádě.

Adéla

průměrné hodnocení je 5 z 5

Univerzita zabírá skoro celé město, některé fakulty jsou velmi moderní a vybavené a některé obsazují historické budovy tudíž v nich například není klimatizace ale jsou nádherné. Univerzita má výbornou studentskou atmosféru, je více rodinná, jelikož fakulty jsou menší a oddělené. Nejedná se o komplex ale jsou rozmístěné všude po městě, které je ale malé. Vybavení je dobré, jen tedy někde chybí klimatizace.

Marian

průměrné hodnocení je 4 z 5

Univerzita v Granadě má napříč městem několik budov, nicméně oproti UK se liší v tom, že se jejich značná část nachází pospolu v "univerzitní čtvrti", kam jsem chodil i já. Komplex tak byl poměrně moderní a působil dojmem místa, kde studenti skutečně tráví čas a "kde to žije", spíše jsem si přišel jako na střední škole. Kvalita a vybavení místností se velmi lišily, ovšem jakožto student malého oboru jsem měl zkreslený pohled na věc a mnoho prostor jsem nenavštívil. Největším rozdílem tedy rozhodně byl život v chodbách a jakýsi pocit návratu do dřívějších školních let.

Veronika

průměrné hodnocení je 4 z 5

Město je nádherné, škola ještě krásnější (uprostřed je zahrádka s pomerančovníky, jezírkem a kočkami). Vzhledem k tomu, že jsem vyjížděla během koronaviru, jsem z ní ale kromě jedné učebny nic neviděla, protože jsem vše plnila od druhého týdne online. Na druhou stranu online výuka probíhala (skoro) bez problémů a opatření na univerzitě byla také adekvátní, takže mě určitě nezklamali špatným přístupem. Ale i kdyby – Granada jako město za to rozhodně stojí, protože je úžasná.

4

město hodnotili 5 studenti

000

finance

000

ubytování

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

Universiad de Alicante

San Vicente del Raspeig, Alicante

FF

detail

Universitat Pompeu Fabra

Barcelona

FSV

detail

University of Málaga

Málaga

FSV, PedF, MFF, 3.LF, FTVS, FF

detail

University of the Balearic Islands

Palma

PedF, FaF

detail

University of La Laguna

San Cristóbal de La Laguna

PřF

detail

TraineeLand (AIAEM)

Madrid

FF

detail

University of Murcia

Murcia

FTVS, FF

detail

University of Navarra

Pamplona

FSV

detail

Universidad Fernando Pessoa Canarias

Las Palmas

FSV

detail

Institute for Agricultural and Food Research and Technology (CSIC-INIA)

Madrid

PřF

detail

University of Oviedo

Oviedo

1.LF, PřF

detail

Public University of Navarre

Pamplona

PF

detail
bottom of page