top of page

Macquarie University

4.png

Sydney

úvodní fotografie
ideální velikost je 1000 x 450
nahrát
charles abroad (3).png
logo univerzity
ideální velikost je 220 x 120
nahrát
Macquarie University
Macquarie University

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

3 závěrečných zpráv

14

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Veronika

průměrné hodnocení je 5 z 5

Jako úplně první mě napadne, že to snad musel být sen. Univerzita má nádherný zelený kampus, ve kterém naleznete každou z fakult, sportovní středisko, food court, knihovnu, kavárny, chill-out zóny, prostě všechno, co vás napadne. Všude okolo vás poletují papoušc i a každý pátek se v parku u školy objevilo spousta pejsků. No prostě nebe.

Prostory univerzity jsou velmi moderní a vše je na jednom místě právě díky existenci studentského kampusu, což jsem si vždy chtěla vyzkoušet. Opravdu jsem asi krásnější prostory univerzity neviděla. Moc se mi líbilo, že jsme měli okolo univerzity park.

Ondřej

průměrné hodnocení je 5 z 5

Macquarie University je obrovská univerzita se srovnatelným počtem studentů jako Univerzita Karlova. Velikost univerzity ještě více vynikne tím, že na rozdíl od UK jsou všechny budovy soustředěné v jednom obrovském kampusu, který mi okamžitě připomněl americké filmy. Kampus je svět sám pro sebe, najdete v něm skoro všechno od food courtu s fotbálkem a ping pongem, přes nádherné parky, až po sportoviště všeho druhu. Právě špičkové bazény, posilovny a hřiště skoro na všechno bych chtěl obzvlášť vypíchnout, univerzita si na svých sportovcích (z nichž spousta reprezentuje Austrálii na olympiádě!) dává záležet. Za zmínku také stojí nádherná moderní knihovna. Zkrátka řečeno, na kampusu je vidět, že jde o soukromou univerzitu, na které zahraniční studenti platí nekřesťanské peníze. Právě proto mi přijde skvělé, že díky univerzitní dohodě můžete využít všech služeb kampusu, aniž byste platili školné!

Karolína

průměrné hodnocení je 4 z 5

Univerzita byla vyjímečná především svým prostředím. Kampus je celý nově zrekonstruovaný a vypadá úplně jako univerzitní město někde z filmu. Je tam úžasné zázemí pro studenty, spousta studoven, krásných hubů s počítači na skupinové práce, bohatě vybavená knihovna s osvětlenými stoly, místa na piknik, fitko, bufety, dokonce i bar a fontána s labutěmi!
Dále byla vyjímečná pro svou orientaci na praxi. Obecně se počítalo s tím, že studenti už disponují potřebnými teoretickými znalostmi a tudíž se jim nevěnovala velká pozornost. Celá výuka tak byla zaměřená na praktické využití při práci na projektech a kampaních a to byl hlavní důvod, proč jsem si tuto školu vybrala.

000

město

000

finance

000

ubytování

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

Monash University

Mulgrave

PřF

detail

University of Melbourne

Melbourne

PF, FaF, PřF, MFF, FSV, FHS, FF, PedF

detail

Australian National University

Canberra

FSV

detail

Griffith University

Nathan

PF, FaF, FHS, PedF, FTVS, FSV

detail

University of Queensland

Brisbane

PF, FF, PřF, MFF, FSV, FHS

detail
bottom of page