top of page

University of Copenhagen

4.png

Copenhagen

C412B184-E4DB-46D1-8ECA-1D16F95568CB.png
University of Copenhagen

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

7 závěrečných zpráv

Title

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Anna

průměrné hodnocení je 4 z 5

dd

Andrea

průměrné hodnocení je null z 5

Velké možností, pestrý výběr předmětů, ochotní učitelé

Klára

průměrné hodnocení je 5 z 5

Během stáže jsem se pohybovala pouze po jednom oddělení velké psychiatrické nemocnice na okraji Kodaně. Nicméně nemocnice byla velmi pěkně koncipována, bylo v ní spousta zeleně a skvělá jídelna, kde jedli pacienti a zaměstnanci společně.

Filip

průměrné hodnocení je 5 z 5

Když se řekne Kodaňská univerzita nebo institut Nielse Bohra, nejen mně se vybaví slavná historie vzniku kvantové mechaniky.

Mé adoptivní pracoviště bylo umístěné v nové moderní budově. Chybí zde akorát kantýna, takže u společného oběda si každý vytáhne svojí krabičku.

Markéta

průměrné hodnocení je 4 z 5

V mnoha ohledech (přístup vyučujících, způsob vyučování, rozvržení předmětů...) mi UCPH připomínala Univerzitu Karlovu. Nejlepším zážitkem ale byly prostory univerzity, které byly poměrně nové. Celý kampus byl skvěle architektonicky řešený a prostory byly velmi příjemné. Mohla jsem si vybrat z mnoha možností (uvnitř i venku), kde bych chtěla studovat nebo pracovat na projektu do školy - diverzita míst k sezení a ke studiu byla velká a to jsem velmi oceňovala. Bohužel jsem si mohla zapsat jen dva předměty, takže jsem neměla moc možnost vyzkoušet si univerzitu na vlastní kůži.

Ondřej