top of page

University of Copenhagen

4.png

Copenhagen

University of Copenhagen

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

15 závěrečných zpráv

65

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Filip

průměrné hodnocení je 5 z 5

Jako první si vybavím své kolegy, se kterými jsem na místě pracoval. Navázali jsme úspěšnou spolupráci, a mně tak vzpomínka na Kodaňskou univerzitu připomíná, že mám i nadále na čem pracovat :)

David

průměrné hodnocení je 5 z 5

moderní, bohatá, prostorná, kampus měl asi 20 krásných budov a vlastní parčík s jezírkem, člověk se cítil jak ve futuristickém resortu, nebo na nějakém hi-tech letišti / v obchoďáku, spousta místa na studium, zásuvky, bistra, bary, knihovna, vše fungovalo, všichni byli ochotní a milí, prostor pro kola na kampusu vypadal jak měsíční krátery
Obecně ze všech aspektů pobytu úplně křičelo, že na to to město / univerzita / stát má peníze. Že má dostatek veřejných zdrojů na to, aby to občanům / studujícím prostě udělali hezké, a ještě se u toho usmívali. Prostě neskutečný rozdíl v infrastruktuře, a to jak akademické, tak kulturní i městské.

Marek

průměrné hodnocení je 4 z 5

Prostory KU jsou pomerně zajímavé, neboť budova je stará nemocnice. Výhodou je, že prostory univerzity jsou poměrně velké a na kampusu jsou parky, které jsou během léta velmi oblíbené. Nicméně nevýhodou je, že kantýny na oběd (2/3) jsou v podzemí budovy, a tak ve vás nezanechají úplně nejpříjemnější pocit. Není to tedy ideální, ale mně osobně to nevadilo.
Třídy jsou relativně velké, designem velmi prosté, podobně jako na UK.

Helena

průměrné hodnocení je 4 z 5

pěkné studentské prostory a zázemí

Vít

průměrné hodnocení je 5 z 5

Je to obrovská škola rozložená do několika kampusů po celém městě. Některé sídlí v moderních budovách, některé zase v historických. Vše je skvěle zorganizované a vybavené. Je to spousta místa pro studium, různé koutky pro skupinové i samostatné studium, studentské kavárny přímo na kampusu hned vedle učebny. Před každou budovou je záplava kol studentů i vyučujících.

Andrea

průměrné hodnocení je null z 5

Velké možností, pestrý výběr předmětů, ochotní učitelé

Markéta

průměrné hodnocení je 5 z 5

Univerzita má několik kampusů různě po Kodani. Já jsem studovala v jižním kampusu (na Islands Brygge), který je krásný a moderní. Bylo zde spoustu prostoru pro studium, posezení, kaváren, studentských spolků. Vybavení taky velice moderní a designové.

Denisa

průměrné hodnocení je 5 z 5

V Kodani som nemala jedinú zlú skúsenosť s učiteľmi (spolužiakmi a ľudmi celkovo). Káždá hodina začínala na minútu presne, hodiny boli vedené v priateľskej atmosfére, učitelia odpovedali rýchlo na maily a boli veľmi nápomocný.

Martin

průměrné hodnocení je 4 z 5

It was a former hospital building and one could tell. On the surface, it was a lovely university campus but a lot of activities - eating, socializing, even some classes - happened below ground that connected the different buildings.

Lada

průměrné hodnocení je 5 z 5

Kodaňskou univerzitu tvoří několik kampusů perfektně zařízených pro potřeby studentů.

Markéta

průměrné hodnocení je 4 z 5

V mnoha ohledech (přístup vyučujících, způsob vyučování, rozvržení předmětů...) mi UCPH připomínala Univerzitu Karlovu. Nejlepším zážitkem ale byly prostory univerzity, které byly poměrně nové. Celý kampus byl skvěle architektonicky řešený a prostory byly velmi příjemné. Mohla jsem si vybrat z mnoha možností (uvnitř i venku), kde bych chtěla studovat nebo pracovat na projektu do školy - diverzita míst k sezení a ke studiu byla velká a to jsem velmi oceňovala. Bohužel jsem si mohla zapsat jen dva předměty, takže jsem neměla moc možnost vyzkoušet si univerzitu na vlastní kůži.

Ondřej

průměrné hodnocení je 4 z 5

Krásný kampus, studentské zázemí (bary, kavárny, jídelna s vegetariánským výběrem, levné kafe), místo na chodbách a v knihovnách.

000

město

město

finance

000

finance

ubytování

000

ubytování

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

Aalborg University

Aalborg

FF, MFF, FSV, PřF

detail

IT University of Copenhagen

Copenhagen

MFF

detail

VIA University College

Risskov

PedF, FF

detail

University of Aarhus

Aarhus

FHS, FSV, PřF, 1.LF, PF, FF

detail

Czech school without borders - česká škola Kodaň

Copenhagen

FF

detail

Roskilde University

Risskov

FSV, PedF

detail

Danish School of Media and Journalism

Aarhus

FSV

detail

University of Southern Denmark

Odense

FSV, FF, PřF

detail

University College Absalon

Sorø

PedF

detail
bottom of page