top of page

St Patrick´s College Maynooth

4.png

Maynooth

St Patrick´s College Maynooth

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

3 závěrečných zpráv

14

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Lukáš

průměrné hodnocení je 5 z 5


St Patrick’s Ponticifal University je vyjímečná univerzita. Je to milé přátelské prostředí s výbornou lokalitou poblíž hlavního města Irska. Hlavním benefitem univerzity jsou vstřícné vztahy mezi studenty a učiteli. Během semestru je mnoho příležitostí se vzájemně potkávat při různých příležitostech. Ať se jedná o rozhovory po přednášce nebo setkání při obědě v studentské jídelně vždy jsou učitelé vstřícní. Prostory univerzity jsou historické. To člověk ocení především na chodbách, které jsou krásně zdobené. Učebny nejsou nikterak moderní, ale velmi příjemné.

Matěj

průměrné hodnocení je 4 z 5

Park v kampusu univerzity a nošení roušek a irský přízvuk. Prostory byly vybaveny dobře, i když ne nějak super moderně. Kampus dýchal historií.

Týna

průměrné hodnocení je 5 z 5

První, co mě napadne s mojí univerzitou je vstřícnost, ochota a přátelský přístup, který se hned dostavil s prvním oznamovacím emailem, od hlavního koordinátora St. Patrick's College.

St. Patrick's College byla výjimečná právě svým způsobem komunikace. Všichni byli laskaví, vstřícní, milí a nápomocní. Ať už studenti, tak učitelé. Chovali se k nám všem jako bychom byly součástí jedné velké rodiny. Společná jídelna sbližovala studenty nejen z Erasmu, ale i z jiných oborů.

Exteriéry vypadaly jako z filmového zpracování Harryho Pottera a interiéry dost podobně. Obzvláště chodby s trámovými stropy a sytými barvami. Všude byla veliká okna a občas se objevily vitráže. Učebny jsou většinou prostorné, s okny do krásné zeleně okolního kampusu a každý student v nich má svůj vlastní menší stůl a židli.

Univerzita má také dvě kaple. Jednu menší (kde se pořádají každý čtvrtek večer a v Neděli ráno mše) a pak větší, která slouží především pro seminaristy a jejich modlitby. St. Patrick's Colleuge je součástí Maynoothského kampusu. Respektive leží v jeho jižní částí. Se severním je kampus spojený velkou knihovnou, kde se střetávají studenti ze St. Patrick's College se studenty z Maynoothské univerzity. (Maynoothská univerzita má své místo v severní části kampusu.)

000

město

město

finance

000

finance

ubytování

000

ubytování

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

University College Cork

Cork

FF, PF

detail

Dublin City University

Dublin

FHS, FF, FSV, PřF, PedF

detail

Maynooth University

Maynooth

PřF, FF

detail

Trinity College Dublin

Dublin

FF, FSV, PřF, MFF, PF

detail

National University of Ireland, Galway

Galway

PF, FF

detail

University College Dublin

Dublin

FSV, FF, PF

detail

University of Limerick

Limerick

FSV, FHS, FF, PřF

detail
bottom of page