top of page

De Montfort University

4.png

Leicester

De Montfort University

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

4 závěrečných zpráv

18

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Albert

průměrné hodnocení je 4 z 5

Diverse, welcoming, friendly, international and intercultural, open, supportive, but also modern and traditional at the same time, encouraging and supporting independence. These are the words that come to mind when I think of De Montfort University in Leicester, UK.
The school itself is on a campus that is on the edge of the city centre. The campus combines modern architecture and a welcoming western approach with historic traditional buildings and a British sense of order and consistency.
The university itself, especially inside, is very modern, especially in terms of student wellbeing and inclusion. The classrooms are modern and allow for non-linear teaching styles.
My particular Media Studies course had dedicated classrooms for video editing and VFX, Television and Radio studios in addition to the normal classrooms where some of the teaching took place. There was also a fully equipped photo studio available through the booking system. As a media production, we also had access to the AV loans department where we could easily rent professional equipment that I wouldn't have dreamed of at my home university.

Lukáš

průměrné hodnocení je 5 z 5

Jako první mě napadne slovo „pospolitost“. De Montfort University má velký a poměrně nově vybudovaný kampus v srdci Leicesteru, ve kterém se propojují historické budovy jako Trinity House (původně ze 14. století) a moderní architektura v podobě The Vijay Patel Building
z roku 2016. Všechny budovy, fakulty a především studenty spojuje The Campus Centre uprostřed areálu, ve kterém sídlí Studentská Unie, která mimo jiné pro studenty pořádá akce a pomáhá nově příchozím studentům před začátkem studií i při nich.
V kampusu se nachází i nespočet kaváren, obchůdků, knihovna a dalších míst, kde trávit volný čas.
Vybavení univerzity je na vysoké úrovni a například budova Queen's Building s místnostmi pro mediální studia by se mohla rovnat těm na profesionální úrovni např. v rádiu či televizi.

Vítek

průměrné hodnocení je 4 z 5

Vše bylo velice moderní, kampus jednoduše přístupný bez nutnosti využití mhd. Profesoři byli co nejvíce nápomocní a individuální péče byla na prvním místě.

Adam

průměrné hodnocení je 5 z 5

De Montfort University má krásný kampus v centru Leicesteru u histor. Fakulty sídlí v různorodých budovách od moderní nově postavené Vijay Patel Building po historickou budovy okolo Leicester Castle. Uprostřed kampusu se nachází Studentská unie, ve které se konají nejrůznější akce. Dále je zde také knihovna, kavárny, menší supermarket, jídelna, konferenční budova a dvě sportovní centra. Veškeré studentské ubytování se nachází v bezprostřední blízkosti.

0

4 hodnocení

město

finance

2.5

4 hodnocení

ubytování

4.75

4 hodnocení

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

ISAJE (International Society of Addiction Journal Editors)

1.LF

detail

Staffordshire University

Stoke-on-Trent

FSV

detail

St Mary's University, Twickenham

Twickenham

ETF

detail

University of Wolverhampton

Wolverhampton

1.LF

detail

University of Hull

Kingston upon Hull

LFHK

detail

University of Stirling

Stirling

FF, PřF, 1.LF, FSV

detail

Brunel University London

London

FSV

detail

University of York

York

FSV

detail

University of St Andrews

St Andrews

FF, FSV

detail

Swansea University

Wales

FTVS

detail

University of Winchester

Winchester

FF

detail

University of Sussex

Falmer

FF, PF, PřF, FSV

detail
bottom of page