top of page

University of Ljubljana

4.png

Ljubljana

C412B184-E4DB-46D1-8ECA-1D16F95568CB.png
University of Ljubljana

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

5 závěrečných zpráv

21

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Nikita

průměrné hodnocení je 4 z 5

Při vzpomínání na Univerzitu v Lublani, konkrétně katedru pedagogiky se mi první vybaví skvělý a milí učitelé, jejich osobní přístup a milá atmosféra. Všichni učitelé se nás snažili začlenit do běžného chodu univerzity a se vším nám vždy rádi poradili. Stejně tak studijní oddělení fungovalo výborně. Na univerzitě jsem se cítila vítána a věděla jsem, že pokud budu mít nějaký problém, vždy se najde někdo do mi s ním pomůže, ať už učitelé, studijní oddělení, či Slovinští studenti. Prostory univerzity jsou starší, třídy běžně vybavené a v prostorech budovy je školní menza.

Juraj

průměrné hodnocení je 4 z 5

Farmaceutická fakulta v Ljubljane je čo sa týka laboratórneho a prístrojového vybavenia veľmi podobná Farmaceutickej fakulte v Hradci Králové. Nachádza sa v blízkosti centra Ljubljany.

Lucie

průměrné hodnocení je 5 z 5

Při pomyšlení na Univerzitu v Lublani si vzpomenu na obrovské množství studentů, kteří studují na 25 fakultách. Velká část studentů je ze zahraničí, ať už na celé studium nebo v případě stáží a Erasmu. Fakulty jsou pohromadě na několika místech v městě, konkrétně Farmaceutická fakulta je pár minut od centra a asi 20 minut pěšky od nějvětšího komplexu kolejí ve městě. Jde o nádhernou budovu s moderním vybavením a spoustou prostor pro studenstký život.

Kateřina

průměrné hodnocení je 4 z 5

Právnická fakulta univerzity v Lublani na mě působila velmi příjemně, i přestože jsem měla velký počet seminářů v jejím podzemí, prostory byly nové a dobře vybavené. Samotná fakulta je přímo v centru, takže má perfektní dostupnost.

Albert

průměrné hodnocení je 4 z 5

Podmínky byly kvůli pandemii provizorní, výuka byla většinou hybridní či distanční. Vyučující udělali, co bylo v jejich silách, a semestr bych zhodnotil jako užitečný.

000

město

000

finance

000

ubytování

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

University of Primorska

Koper

MFF, PřF, PedF, FF

detail

Faculty of Organisation Studies in Novo Mesto

Nova Gorica

FSV

detail

University of Maribor

Maribor

PedF, PřF, FF, 1.LF

detail

Polymer Technology College

Maribor

PřF

detail
bottom of page