top of page

University of Ljubljana

4.png

Ljubljana

úvodní fotografie
ideální velikost je 1000 x 450
nahrát
charles abroad (3).png
logo univerzity
ideální velikost je 220 x 120
nahrát
University of Ljubljana
University of Ljubljana
arrow&v
arrow&v

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

Title

Title

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Nikita

průměrné hodnocení je 4 z 5

Při vzpomínání na Univerzitu v Lublani, konkrétně katedru pedagogiky se mi první vybaví skvělý a milí učitelé, jejich osobní přístup a milá atmosféra. Všichni učitelé se nás snažili začlenit do běžného chodu univerzity a se vším nám vždy rádi poradili. Stejně tak studijní oddělení fungovalo výborně. Na univerzitě jsem se cítila vítána a věděla jsem, že pokud budu mít nějaký problém, vždy se najde někdo do mi s ním pomůže, ať už učitelé, studijní oddělení, či Slovinští studenti. Prostory univerzity jsou starší, třídy běžně vybavené a v prostorech budovy je školní menza.

Juraj

průměrné hodnocení je 4 z 5

Farmaceutická fakulta v Ljubljane je čo sa týka laboratórneho a prístrojového vybavenia veľmi podobná Farmaceutickej fakulte v Hradci Králové. Nachádza sa v blízkosti centra Ljubljany.

Lucie

průměrné hodnocení je 5 z 5

Při pomyšlení na Univerzitu v Lublani si vzpomenu na obrovské množství studentů, kteří studují na 25 fakultách. Velká část studentů je ze zahraničí, ať už na celé studium nebo v případě stáží a Erasmu. Fakulty jsou pohromadě na několika místech v městě, konkrétně Farmaceutická fakulta je pár minut od centra a asi 20 minut pěšky od nějvětšího komplexu kolejí ve městě. Jde o nádhernou budovu s moderním vybavením a spoustou prostor pro studenstký život.

Kateřina

průměrné hodnocení je 4 z 5

Právnická fakulta univerzity v Lublani na mě působila velmi příjemně, i přestože jsem měla velký počet seminářů v jejím podzemí, prostory byly nové a dobře vybavené. Samotná fakulta je přímo v centru, takže má perfektní dostupnost.

Albert

průměrné hodnocení je 4 z 5

Podmínky byly kvůli pandemii provizorní, výuka byla většinou hybridní či distanční. Vyučující udělali, co bylo v jejich silách, a semestr bych zhodnotil jako užitečný.

000

město

000

finance

000

ubytování

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

University of Primorska

Koper

MFF, PřF, PedF, FF

detail