FORMULÁŘ NOVÉHO AUTORA

Ahoj! 

Jsme moc rádi, že se k nám hodláš připojit. Jako svůj úplně první krok prosím vyplň následující formulář, na základě kterého vytvoříme tvůj osobní profil na našem webu. Na něm budeme shromažďovat veškerý obsah, který vYtvoříš. Až formulář vyplníš, ozve se ti koordinátorka projektu a probere s tebou, co bys chtěl/a vytvářet. Neměj strach, míra tvého zapojení bude záležet čistě na tobě. Vyplněním formuláře se k ničemu nezavazuješ a svou účast si můžeš kdykoli rozmyslet. 

arrow&v

Tento text se bude zobrazovat na tvém profilu. Doporučujeme délku cca 600 znaků (maximální rozsah je 1000 znaků). Obsah je plně ve tvé režii - co chceš světu o sobě sdělit? Inspirovat se můžeš u ostatních blogerů.

Profilový obrázek se bude zobrazovat na tvém profilu, dále v seznamu blogerů, u tvých článků a podcastů a také na profilu univerzity, kterou jsi navštěvoval/a. 

nahrát profilový obrázek
Max 15MB

Většina blogerů má na svém profilu kontaktní formulář, který umožňuje studentům, kteří se chystají do stejné destinace nebo o tom uvažují, aby je kontaktovali. Tvůj kontakt nebude na webu nikde zveřejněn, studenti mají možnost kontaktovat tě pouze přes formulář. Pokud o tento formulář nestojíš, prosím zaškrtni políčko níže. 

logo v červeném kroužku.png
logo mod. krouzek.png
  • Instagram
image_preview.png

Projekt vzniká pod záštitou 

Odboru

zahraničních vztahů

Univerzity Karlovy

kontaktní osoba:

Bc. Anna Hroudová 

koordinátorka

anna.hroudova@ruk.cuni.cz

tel./WhatsApp 774 281 095

Napsat mi můžete i na Facebooku ;)

Charles Abroad 2020

logo ve zkutem krouzku.png