FORMULÁŘ NOVÉHO AUTORA

Ahoj! 

Jsme moc rádi, že se k nám hodláš připojit. Jako svůj úplně první krok prosím vyplň následující formulář, na základě kterého vytvoříme tvůj osobní profil na našem webu. Na něm budeme shromažďovat veškerý obsah, který vtvoříš. Až formulář vyplníš, ozve se ti koordinátorka projektu a probere s tebou, co bys chtěl/a vytvářet. Neměj strach, míra tvého zapojení bude záležet čistě na tobě. Vyplněním formuláře se k ničemu nezvazuješ a svou účast si můžeš kdykoli rozmyslet. 

arrow&v

Tento text se bude zobrazovat na tvém profilu. Doporučujeme délku cca 600 znaků (maximální rozdsah je 1000 znaků). Obsah je plně ve tvé režii - co chceš světu o sobě sdělit? Inspirovat se můžeš u ostatních blogerů.

Kliknutím na tlačítko nahrát profilový obrázek se přeneseš do rozhraní, pomocí kterého lze nahrát fotografii. Nahraj ji prosím ještě předtím, než odešleš vyplněný formulář (odkaz se otevře v novém okně). Obrázek se bude zobrazovat na tvém profilu, dále v seznamu blogerů, u tvých článků a videí a také na profilu univerzity, kterou jsi navštěvoval/a. Nezapoměň do příslušné kolonky uvést své jméno, aby se ti na profilu neobjevila tvář, kterou jsi v životě nevidel/a :) 

Většina blogerů má na svém profilu kontaktní formulář, který umožňuje studentům, kteří se chystají do stejné destinace nebo o tom uvažují, aby je kontaktovali. Tvůj kontakt nebude na webu nikde zveřejněn, studenti mají možnost kontaktovat tě pouze přes formulář. Pokud o tento formulář nestojíš, prosím zaškrtni políčko níže. 

chceš nám něco vzkázat?

logo v červeném kroužku.png
logo mod. krouzek.png
  • Instagram

Projekt vzniká pod záštitou 

Odboru

zahraničních vztahů

Univerzity Karlovy

kontaktní osoba:

Bc. Anna Vovsová 

koordinátorka

anna.vovsova@ruk.cuni.cz

tel./WhatsApp 774 281 095

Napsat mi můžete i na Facebooku ;)

Charles Abroad 2020

logo ve zkutem krouzku.png