top of page

Profil

Join date: 26. 1. 2021

O mně

Jsem neomezenou vládkyní Charles Abroad. Stvořila jsem tento web a trvalo mi to o dost déle než sedm dní. Zodpovídám tudíž za všechny chyby, které tu najdete. Dělám také sociální sítě, koordinuju blogery, spoluvytvářím katalog a infoportál. A občas taky něco napíšu, když našetřím čas. Pokud vás Charles Abroad rozčílí, měla bych být vaším hromosvodem a pokud vás nadchne, velmi ráda budu vaší hlásnou troubou :) Jsem vám k dispozi

ci ve dne v noci pro vaše dotazy, připomínky a přání, stačí jen přejít do sekce kontakty níže. A protože se chci chvíli cítit jako blogerka, tak tady je něco o mě:

 

Jsem absolventkou Fakulty humanitních studií a studentkou Fakulty sociálních věd. Razím heslo Betty MacDonaldové, že kdokoli může dělat cokoli…a není nic, co by se nedalo odkoukat na YouTube. Důkazem této životní pravdy je i Charles Abroad. Na Karlovku jsem chtěla chodit už jako malá a skoro to nevyšlo. Nakonec se ale stala středobodem mého života a to nejen studentského ale záhy i pracovního. Brzy to budou už tři roky, co nosím v peněžence zelenou i oranžovou kartičku :). Ze všech zemí, kde jsem byla, mě nejvíc uchvátilo Skotsko a Irsko.

Odznaky
  • bloger/ka
    Člen je naším blogerem a osobou, která je schopna vám kvalifikovaně raditi :)
bottom of page