NOVÝ CHARLES ABROAD!

Co všechno jsme pro vás připravili - online túra: 

Už jsi náš bloger? Jak v takovém případě postupovat při registraci.

1. Jako stávající bloger(ka) si nejdříve vytvoř uživatelský účet pomocí sekce "přihlásit se" v horním pravém rohu - zaklikni "registruji se jako: bloger"

2. Nyní jsi registrován(a) jako běžný uživatel. Nemáš možnost přístupu k blogu ani k "bloger only" sekci. Je třeba abys nejdříve nastavil(a) svůj profil jako veřejný, abychom ti mohli přidělit zbylá práva. Pokusíme se to udělat co nejdříve, může to ale trvat i dva pracovní dny. Zatím ale můžeš pracovat na svém profilu - nahrát si profilovou fotografii a vytvořit text o sobě - použít můžeš i text, který už jsi nám posktl(a) v rámci původního profilu.

3. Rozlišujeme dva "profily" - tvůj uživatelský profil, který jsi právě vytvořil(a) a dále krátký "medailonek", který se bude zobrazovat v katalogu univerzit a v sekci NAŠI BLOGEŘI. Tento medailonek je vytvořený na základě tvého původního profilu a pokud jsi spokojený(á) s profilovým obrázkem a textem, není třeba nic dalšího podnikat. Pokud ale chceš tento medailonek změnit, je třeba vyplnit tento formulář  a vytvořit tak medailonek nový. Ten následně můžeš dál upravovat v BLOGER ONLY sekci. Tvůj původní medailonek následně odmažeme.