94038203_113842216963807_525299704886879

poznejte

IRSKO

NOVINKA

KATALOG UNIVERZIT

Proč je Heidelberg město cyklistů? A kolik běžně utratíš na erasmu v Miláně? Náš katalog neobsahuje jen suchá fakta. Pohodlně si vyfiltruj školu podle svých kritérií a zjisti o ní všechny základní informace. 

INFO PORTÁL

Jak napsat motivační dopis? jak se poprat s nezbytnou administrativou a co určitě nezapomenout před odjezdem? Vítej na nejnudnější, ale nejužitečnější části našich stránek. 

 BLOGER ZÓNA

Sleduj články,fotky, videa a podcasty našich studentů v různých koutech Evropy. Sleduj jejich sociální sítě a získej exkluzivní a autentické informace z místa. To vše na tebe čeká v sekci ambasadorů. 

KATALOG

UNIVERZIT

To podstatné za dvacet minut!

smrskli jsme důležité informace o našich univerzitách do dvacetiminutových podcastových epizod. Věnuj nám jen chvíli svého času, třeba při venčení psa nebo mytí nádobí, a my ti řekneme všechno, co do začátku potřebuješ vědět. Takový servis ti nabízí jenom #charlesabroad <3

Najdete nás na Spotify nebo Soundcloud
poslouchej na: 
podcast loga epizod (2).png
podcast loga epizod (5).png

NOVÉ EPIZODY

PŘIPRAVUJEME

BLOGER

ZONE

BLOGERKOU TÝDE JE

SILVIE KUČERÁKOVÁ

Jsem Silvie a studuju v Praze na peďáku češtinu a němčinu v navazujícím magisterském studiu. Ačkoliv se německy učím už asi 15 let, mám často blok a stydím se mluvit. A kde se člověk rozmluví líp než tam, kde musí – v Německu? Protože jsem v bakalářském studiu byla líná a nikam jsem nevyjela, doháním to teď. Studium v zahraničí je vždy skvělé rozhodnutí a nikdy není pozdě. :)

charlesovy

podcasty

Aktuálně na blogu

...nové články od studentských blogerů každý den

Charles na s Instagramu 

logo v červeném kroužku.png
logo mod. krouzek.png
  • Instagram

Projekt vzniká pod záštitou 

Odboru

zahraničních vztahů

Univerzity Karlovy

kontaktní osoba:

Bc. Anna Vovsová 

koordinátorka

anna.vovsova@ruk.cuni.cz

tel./WhatsApp 774 281 095

Napsat mi můžete i na Facebooku ;)

Charles Abroad 2020

logo ve zkutem krouzku.png