3. život na univerzitě - pouze u studijních pobytů
4. jazykové nároky*
jsem moc spokojený(á), bylo to nejlepší!nejsem vůbec spokojený(á)jsem spíš nespokojený(á)neutrální hodnocení - mělo to výhody i nevýhody.jsem spokojený(á), až na pár drobnostíjsem moc spokojený(á), bylo to nejlepší!Jak jsi byl(a) spokojený(á) s univerzitou?
O městě
5. Jak na tebe město působilo?*
Super! Bez chybičky!vůbec se mi nelíbilojsem spíš nespokojený(á)neutrální hodnocení - mělo své výhody i nevýhodymoc se mi tu líbilo, až na pár drobnostíSuper! Bez chybičky!Jak bys ohodnotil(a) město?