FORMULÁŘ NOVÉHO AUTORA

Ahoj! 

Jsme moc rádi, že se k nám hodláš připojit. Jako svůj úplně první krok prosím vyplň následující formulář, na základě kterého vygenerujeme tvůj ambasadorský profil. Na něm budeme shromažďovat veškerý obsah, který vytvoříš. Vyplněním formuláře se k ničemu nezavazuješ a svou účast si můžeš kdykoli rozmyslet.

základní info

arrow&v

text o Tobě

Tento text se bude zobrazovat na tvém profilu. Doporučujeme délku cca 600 znaků (maximální rozsah je 1000 znaků). Obsah je plně ve tvé režii - co chceš světu o sobě sdělit? Inspirovat se můžeš u ostatních

profilovka

Profilový obrázek se bude zobrazovat na tvém profilu a u tvých článků a podcastů a také na profilu univerzity, kterou jsi navštěvoval/a. Může být stejná jako u tvého osobního účtu, nebo jiná. 

nahrát profilový obrázek
Max 15MB

kontakt

Většina blogerů má na svém profilu kontaktní formulář, který umožňuje studentům, kteří se chystají do stejné destinace nebo o tom uvažují, aby je kontaktovali. Tvůj kontakt nebude na webu nikde zveřejněn, studenti mají možnost kontaktovat tě pouze přes formulář. Pokud o tento formulář nestojíš, prosím zaškrtni políčko níže. 

napiš nám, co se ti teď  honí hlavou

Máš nějakou otázku nebo připomínku?

logo v červeném kroužku.png
logo mod. krouzek.png
  • Instagram
image_preview.png

Projekt vzniká pod záštitou 

Odboru

zahraničních vztahů

Univerzity Karlovy

kontaktní osoba:

Bc. Anna Hroudová 

koordinátorka

anna.hroudova@ruk.cuni.cz

tel./WhatsApp 774 281 095

Napsat mi můžete i na Facebooku ;)

Charles Abroad 2020

logo ve zkutem krouzku.png