top of page

University ofJyväskylä

4.png

Jyväskylä

úvodní fotografie
ideální velikost je 1000 x 450
nahrát
charles abroad (3).png
logo univerzity
ideální velikost je 220 x 120
nahrát
University ofJyväskylä
University ofJyväskylä

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

Title

Title

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Ondřej

průměrné hodnocení je 5 z 5

Jako první mě napadne: "krásná". Zkrátka jsem miloval samotné procházení (nebo projíždění na kole) kampusem, který má dohromady několik částí, ale všechny jsou od sebe přijatelně daleko (blízko). Obzvlášť v listopadu a prosinci, kdy už byl sníh, jsem si užíval každou cestu do školy. Některé budovy vypadají historicky, většina je ale naopak velmi moderní, všechny jsou každopádně vybaveny vším potřebným, včetně knihovny, která je tak trochu centrem kampusu.

Jana

průměrné hodnocení je 5 z 5

Univerzita byla velmi student freindly. Předměty byly super, škola výborně komunikovala, vše probíhalo velmi lehce. Prostory byly moderní a student tam našel vše, co potřeboval.

Patrik

průměrné hodnocení je 5 z 5

Univerzita je moderní. Rozprostírá se na velké ploše a každá fakulta má svou unikátní budovu. Všechna místa jsou skvěle dostupná na kole a budovy nabízí spoustu školních jídelen, míst na studium a setkávání.

Šárka

průměrné hodnocení je 5 z 5

Milé inspirativní místo uprostřed přírody s prostory architekta Alvara Aalto

Marek

průměrné hodnocení je 5 z 5

Jako první mě napadne klid, prostor a sníh. Jyväskylä, ale i celé Finsko na mě působilo uklidňujícím dojmem. Všude bylo spousta místa. Prostory byly různé. Hodně z nich bylo zmodernizovaných. Některé byli starší. Všechny však byli udržované. Co se týče vybavení, které bylo moderní a plně funkční.

Štěpánka

průměrné hodnocení je 4 z 5

Univerzita má hodně fakult, a ačkoliv je rozdělena do tří kampusů tak jsou všechny blízko sebe. Některé budovy byly starší, ale všechny byly moderně vybavené, a ve větších místnostech byly využívány mikrofony aby byl výklad lépe slyšet. Na kampusu bylo mnoho míst kde se dalo pracovat. knihovna byla přístupná všem studentům a stejně tak počítače v ní. Na kampusu bylo taky hodně možností kde se najíst, studentské restaurace měly výhodnější ceny pro studenty.

Veronika

průměrné hodnocení je 5 z 5

Perfektní studijní prostor v knihovně a celkově prostory univerzity - mnoho místností si může student zarezervovat zdarma pro vlastní učení/práci na skupinových projektech apod.

V knihovně je mnoho počítačů a dokonce volně přístupných monitorů s HDMI a USB-C kabely, které si lze zapojit do vlastního noťasu a pracovat tak s 2 obrazovkami naráz.

Univerzita nabízí různé zajímavé kurzy v anglickém jazyce a šlo se také připojit např. ke kurzu němčiny pro Finy, vyučující byla velmi vstřícná a snažila se myslet i na 2 z nás, které finsky neuměly. Celkově přístup pedagogů i jiných zaměstnanců byl vždy vstřícný a otevřený.

Univerzita má mnoho výborných menz, kde se student většinou výborně nají za 3 eura, a to někde až do šesté či sedmé večerní hodiny.

Karolína

průměrné hodnocení je 4 z 5

Odlišný způsob výuky - jeden předmět se vyučuje několikrát týdně, je potřeba se z týdne na týden připravovat, obtížně se skládá rozvrh, je méně předmětů a více do hloubky, více se diskutuje. Prostory jsem téměř neviděla (online výuka), ale líbilo se mi, jak je fakulta moderní.

000

město

000

finance

000

ubytování

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

Tampere University

Tampere

FF

detail

Diaconia University of Applied Sciences

Helsinki

ETF

detail

Kajaani University of Applied Sciences

Kajaani

FTVS

detail

University of Eastern Finland

Kuopio

PřF, PedF, 1.LF, 3.LF, FaF, LFP, FF

detail

College Alkio-Opisto

Korpilahti

FF

detail

Arcada University of Applied Sciences

Helsinki

FSV

detail

Humak University of Applied Sciences

Helsinki

FF

detail

Lahti University of Applied Science

Lahti

FHS, FTVS

detail

Hanken School of Economics

Helsinki

FSV

detail

HAAGA-HELIA University of Applied Sciences

Helsinki

FTVS

detail

Savonia University of Applied Sciences

Kuopio

FTVS

detail

University of Oulu

Oulu

FF, PedF, PřF, 1.LF

detail
bottom of page