top of page

University of Iceland

4.png

Reykjavik

úvodní fotografie
ideální velikost je 1000 x 450
nahrát
charles abroad (3).png
logo univerzity
ideální velikost je 220 x 120
nahrát
University of Iceland
University of Iceland

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

7 závěrečných zpráv

34

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Barbora

průměrné hodnocení je 5 z 5

Všichni učitlé mi vždy vyšli s požadavky vstříc, Do školy jsem chodila minimálně, jelikož byla každá moje hodina nahrávaná a zveřejněná ihned po skončení přednášky. Učitelé zveřejnily všechny materiály vždy čas a já tak mohla lépe organizovat svůj volný čas mimo školu.
Prostory univerzity byly moderní a stejně tak jejich vybavení. Univerzita poskytovala i gym a jídelnu, kavárnu a spoustu sdílených prostorů.

Ester

průměrné hodnocení je 5 z 5

Většina budov univerzity je poměrně nová a tím pádem dost moderně zařízená. Prostory jsou hodně architektonicky zajímavé a vytvářejí tak hodně příjemné prostředí ke studiu. Univerzita je celkově hodně kulturně založená a pořádá mnoho různých mimoškolních aktivit a kurzů.

Co se mi ale hned vybaví je tamní kantýna, která se nedá s naší vůbec srovnat. Na jídelníček si na islandu potrpí.

Anežka

průměrné hodnocení je 5 z 5

Univerzita je moderní a skvěle vybavená, budovy nabízejí spoustu učeben a laviček pro studium a výborně se studuje také v nové univerzitní knihovně.

Tomáš

průměrné hodnocení je 5 z 5

Moderní prostory a hezký kampus včetně posilovny a student's cellar, kde se konaly různé eventy pro studenty.

Michael

průměrné hodnocení je 4 z 5

Celý kampus univerzity je neuvěřitelně moderní a esteticky příjemný. Všechno je blízko a budovy jsou často propojeny tunely, takže za špatného počasí člověk ani nemusí ven (což se na Islandu občas hodí). Celá organizace akademického roku byla často trochu chaotická, ale na to si člověk po chvíli zvykne.

Kristýna

průměrné hodnocení je 5 z 5

Haskoli univerzita v Reykjavíku je poměrně velká a každá fakulta má svoji budovu. Přednáškové místnosti jsou klasika, lavice, projektor, počítač. Byli zde velmi dobře připraveni na online výuku (pro studenty na dálkovém studiu nebo pro nemocné coviďáky). Každá přednáška probíhala in-class a online zároveň. Přednášky byly zároveň nahrávány a poskytovány spolu s prezentací studentům, což byla velká pomoc, pokud jste nestihli hodinu, nebo pokud jste se učili na zkoušku.
V budovách určitých fakult je vždy nějaká menší kafeteria, kde se můžete naobědvat/nasvačit. Nalevo od hlavní budovy (nelze minout) je budova která má vše, studijní oddělení, studijní místnost, kavárnu, knihkupectví, kopírku, hezky se tam tráví čas mezi přednáškami. Po schodech dolu je také studentský bar/restaurace/hospoda. Jídlo a pivo tam bylo o něco levnější než jinde v Reykjavíku, máte tam i slevu na ISICA. Je to vhodné místo kde se potkat s ostatními studenty. Obzvlášť navečer je tam vždy plno, živo a probíhá tam příležitostně i karaoke.

Kristýna

průměrné hodnocení je 5 z 5

Výborná byla organizace výuky – studijní plán byl zajímavý a výuka v rámci seminářů velice interaktivní. Uvítala jsem i možnost sledování přednášek online, což mi umožnilo studovat a objevovat Island zároveň. Prostory univerzity byly nádherné, každá budova fakulty byla něčím výjimečná a univerzita studenty zapojovala do spousty aktivit.

4.43

město hodnotili 7 studenti

000

finance

4.43

ubytování hodnotili 7 studenti

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

University of Akureyri

Akureyri

FSV

detail
bottom of page