top of page

Leiden University

4.png

Leiden

úvodní fotografie
ideální velikost je 1000 x 450
nahrát
charles abroad (3).png
logo univerzity
ideální velikost je 220 x 120
nahrát
Leiden University
Leiden University

k této univerzitě v systému aktuálně vidím

Title

18

Průměrné hodnocení univerzity:

nikdo zatím nehodnotil

Jitka

průměrné hodnocení je 4 z 5

Univerzitní kampus je krásný a dobře vybavený včetně kavárny, a velké knihovny. Jedna z budov se nachází v prostorách observatoře. Jako bonus jsem brala vstup do botanické zahrady pro studenty zdarma.

Beatrice

průměrné hodnocení je 4 z 5

The university was great, I loved the fact that many events and conferences were organised during the semester. Classes were really engaging and professors were always willing to organise interesting events for the students. I also loved the various study spaces of the university.

Hana

průměrné hodnocení je 1 z 5

Fakulta byla výrazně menší než má domovská fakulta, ale měla pěknou a velkou knihovnu a také pěknou a útulnou kavárnu. Prostory fakulty byly moderní, ve všech učebnách byly interaktivní tabule a nahrávací zařízení.
Univerzitě navíc patřila i krásná studovna Arsenaal a velký kostel, kde jsem skládala jednu zkoušku - bylo to opravdu krásné místo pro zkoušku, připadala jsem si jako v jednom z filmů o Harrym Potterovi.
Bohužel organizace mé adoptivní univerzity (i fakulty) byla katastrofální. Pravděpodobně jsem jim vypadla z nějakého systému, bohužel mi zapomněli poslat/připravit úplně vše. Link na přihlášku, pozvánku na seznamovací první týden (kapacitně omezen), nepřipravili mi v řádném termínu rozvrh, pak mne zapomněli přihlásit na některé zkoušky... Ubytování mi adoptivní fakulta vůbec nezajistila, koleje mají zcela nedostatečnou kapacitu. Na podzim (zimní semestr) jsou "rozebrané" už v čase, kdy my v Praze máme pohovor na Erasmus, tedy bych se na kolej nedostala ani v případě, že by mi poslali link s přihláškou včas.

Ladislav

průměrné hodnocení je 4 z 5

Najsignifikantnejšími výnimočnými prvkami štúdia na Leiden University sú samozrejme prestíž univerzity sama o sebe, a zároveň jej moderný campus pre štúdium oborov z oblasti sociálnych vied, ktorý sa nachádza priamo v centre Haagu.

Zuzana

průměrné hodnocení je 5 z 5

Univerzita na opravdu vysoké úrovni. Nový moderní kampus navržený tak, aby zde studenti trávili svůj čas co nejpříjemněji. Budova má šest pater, spoustu velkých poslucháren s plátny přes celou stěnu, kde každý má pod stolem zásuvku. Na chodbách je spousta sedacích míst - velké stoly, sedací vaky, lehátka... Dále počítačová místnost, tichá místnost, kafeterie, bar, zahrada ve vnitrobloku, pozdemka na kola a další. Celá budova je prosklená a má otevřeno i přes víkend, a to každý den až do 22 hodin. Velmi dobře se v prostorách univerzity studuje i pracuje.

000

město

000

finance

000

ubytování

a co další metriky?

12843130-A714-4176-A521-759A00DE1F81.png

další univerzity v zemi

University of Amsterdam

Amsterdam

FF, PF, FSV, FHS, PřF

detail

Protestant Theological University

Amsterdam

ETF

detail

Avans University of Applied Sciences

's-Hertogenbosch

FTVS

detail

University of Groningen

Groningen

MFF, FF, PF, FSV, PřF

detail

VU University Amsterdam

Amsterdam

FSV, MFF, 1.LF, ETF, FF

detail

ABN AMRO Bank N.V.

Amsterdam

FSV

detail

Eindhoven University of Technology

Enschede

MFF

detail

Chrono@Work B.V.

Groningen

3.LF

detail

Amsterdam University of Applied Sciences

Amsterdam

PedF

detail

HAN University of Applied Sciences

Arnhem

PedF, PřF

detail

University of Twente

Enschede

FSV

detail

Provincie Zuid Holland

Nizozemsko

FSV

detail
bottom of page