Španělsko

stát

Pamplona

město

Právnická fakulta

fakulta

O MNĚ

Ahoj všichni! Ačkoli jsem již opustila studentské kruhy a je ze mě advokátní koncipient, ráda bych předala dál své zkušenosti z Erasmu ve Španělsku. Před rokem jsem se vrátila z dvousemestrálního pobytu v úžasné (ale bohužel málo známé) španělské Pamploně!
Že ani Tobě tohle město nic neříká? To se nedivím, Češi tam moc nevyjíždí. A je to škoda! Slyšel/a jsi někdy o velkém španělské párty v ulicích, kterými se každé ráno běhá s býky? Tak to je Pamplona! A co třeba Camino de Santiago a jeho nejznámnější trasa
Camino Francés (French way)? Tak ta kříží právě Pamplonu! Po pravdě, odjet na Erasmus pro mě byla několik měsíců noční můra. Navíc když jsem měla jet do města, kam nikdo minimálně z Právnické nevyjel dobrých 5 let, a jediná recenze, kterou jsem dostala od
české studentky byla velice negativní. A víš co? Byl to strašně super rok nabytý mega zážitky, po kterém mi zůstali jen ty nejlepší vzpomínky a kamarádi po celém světě. Protože ač je Pamolona vcelku malá, je každý semestr napěchovaná zahraničními studenty.
A co víc, ve městě funguje asociace pro zahraniční studenty (AEP) složená z těch nejfajnovějších lidí z Pamplony. Věř mi, že pokud zažiješ Erasmus v Pamploně, nebudeš litovat, že jsi nejel kamkoli jinam!

ruka logo.png

KONTAKTUJ

Dominika Holubová

MOJE GALERIE Z CEST

KONTAKT

MÁŠ DOTAZ? JSEM TI K DISPOZICI

sem napište jméno blogera, kterého máme kontaktovat (na automatizaci kontaktů pracujeme)
 
logo v červeném kroužku.png
logo mod. krouzek.png
  • Instagram
image_preview.png

Projekt vzniká pod záštitou 

Odboru

zahraničních vztahů

Univerzity Karlovy

kontaktní osoba:

Bc. Anna Hroudová 

koordinátorka

anna.hroudova@ruk.cuni.cz

tel./WhatsApp 774 281 095

Napsat mi můžete i na Facebooku ;)

Charles Abroad 2020

logo ve zkutem krouzku.png